Sağlık

Medline'a davetlisiniz!

Medline'a davetlisiniz!

10 yıldır Acil Sağlık Hizmetleri alanının öncü ismi olan Medline, dileyen herkesi Çarşamba günleri Maslak´taki Genel Müdürlük binasında ağırlayarak onlara acil sağlık hizmetlerini tanıtıyor.

Hiç olmamasını umduğumuz ancak başımıza geldiği takdirde de hazırlıklı olmamız gereken acil durumlarda, neler yapılması gerektiğini bir kez daha hatırlamak istemez misiniz?

Medline´ın 444 12 12 numaralı acil sağlık hattına gelen telefonları karşılayan doktorların yaşadığı heyecanı paylaşmak, ambulansları ve alarm merkezini yakından tanımak isteyenler 0 212 329 12 21 Medline Müşteri Hizmetleri´ni arayarak ya da info@medline.com.tr adresine başvurarak randevu alabilirler. Katılımcılar teknolojik altyapının müdahale hızına ve kalitesine ne kadar önemli katkılar yaptığını da görme fırsatı bulacaklar.

İlk Tanıtım Günü için kontenjan doldu, 2. Tanıtım 21 Eylül Çarşamba 15.00´te. Ayrıca katılımcıları sürpriz hediyeler bekliyor.
Yayın tarihi: 14.09.2005
931
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.