Sağlık

Lösemili çocuklar için herkes el ele

Lösemili çocuklar için herkes el ele

Kış gelmeden, bünyesindeki 1400 çocuk ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak için kampanya başlatan Lösemili Çocuklar Vakfı, hayırseverleri yardıma çağırıyor.

LÖSEMİLİ Çocuklar Vakfı (LÖSEV), kış gelmeden 1400 lösemili çocuk ve ailesinin ihtiyaçları için kampanya başlattı. "Her Lösemili Çocuğa ve Ailesine 1 Milyar Liralık Yiyecek - Giyecek - Oyuncak - Eşya" adı altında başlatılan proje, tüm Anadolu'da yürütülüyor. Proje, 3 Ekim'de Harbiye Askeri Müzesi'nde, 17 Ekim'de Ankara'daki 2 büyük şenlikle bitecek.

Kampanyaya katılın

ŞENLİKTE gelen yardımlardan bir açık sergi oluşturulacak. Toplanan bağışlar, LÖSEV Pazarı'nda sanal alışveriş yöntemiyle dağıtılacak. Açılan hesap numaralarına para yardımı da yapılabilecek. LÖSEV Vakfı Başkanı Dr. Üstün Ezer, tüm yardımseverleri kampanyaya katılmaya çağırdı. Yardımlar için vakfın 0 312 447 06 60 numaralı telefonundan bilgi alınabilecek.

Nelere ihtiyaçları var?

Her yaşta çocuk ve anne babaları için çeşitli giysi ve ev tekstili ürünleri

Palto, mont, kaban, ayakkabı, çorap, atkı, bere, eldiven, kazak

Tüm gıda ürünleri (özellikle kuru bakliyat, şeker, şekerlemeler, sıvıyağlar, çay, zeytin, peynir)

Tüm elektronik ve elektrikli ev aletleri nTüm kırtasiye ürünleri, oyuncak, elektronik oyunlar

Temizlik malzemeleri (özellikle sabun, şampuan, deterjan, tuvalet kâğıdı, peçete, çocuk bezi).
Yayın tarihi: 01.10.2004
982
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.