Sağlık

Lensal.com'dan lens kullananlara öneriler

Lensal.com'dan lens kullananlara öneriler

Kontakt lens göz içine uygulanan tıbbi bir malzemedir. Bu yüzden kozmetik amaçlı bile olsa, ilk lens mutlaka doktor muayenesi sonrası alınmalıdır.

Muayene sırasında; gözünüzün lens kullanmaya uygun olup olmadığı ve gözünüze deneme lensi takılarak size uygun çap, radius, dioptrideki lens tespit edilecektir. Lens kullanımı (takma ve çıkarma) ve bakımı hakkında tüm detaylı bilgiler size anlatılacaktır.

Artık kontakt lensiniz adresinizde

Artık kontakt lensler güvenli ödeme yolları ile adresinize kadar ulaşıyor. Türkiye'de ilk ve konusunda öncü olan Lensal.com 2 senedir Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor. Siteden yapılan alışverişler adrese ücretsiz olarak teslim ediliyor. Ürün yelpazesi çok geniş olan sitede her türlü kontakt lens (renkli,renkli-numaralı,numaralı) ve solüsyon satılmakta. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutmayı amaçlayan Lensal.com fiyatları ilede iddialı. Ayrıca siteden yapılan alışverişlerde müşteriler hem kredi kartına taksit imkanından faydalanabiliyorlar hemde alışveriş sonunda kazanılan Lens-Puanları ile hediye kazanma şansı yakalayabiliyorlar. Teknolojiyi yakından takip eden müşterileri içinde bir wap.lensal.com isimli bir site kurmuş. Bu site ile cep telefonu üzerinden her zaman her yerden kontakt lens fiyatlarına ulaşılabiliyor. Alışverişin dışında sitede göz hastalıkları ve kontakt lensler ile ilgili her türlü bilgi sunuluyor, hatta gözlükten kurtulma tedavisi (eximer lazer) ile ilgili detaylı bilgiye yer veriliyor. Online destek hattı ile her türlü soruya uzman bir ekip tarafından yanıt veriliyor. Tasarımı ile de göz dolduran Lensal.com Türkiye'de e-ticaret adına yeni bir soluk getiriyor.

Kontakt lens alırken dikkat etmeniz gerekenler

Kontakt lensinizi alırken mutlaka faturasını isteyiniz.

Adresi bilinmeyen yerlerden telefon ile veya internet üzerinden alışveriş yapmayın.

Kontakt lens aldığınız veya alacağınız yerin güvenilir bir firma olduğundan emin olun.

Freshlook lensleri kutu ambalajı ile satılır. Adet olarak satılanlara dikkat edin. Unutmayın Türkiye'de Freshlook serisi kontak lensler adet ile satılıyorsa mutlaka kaçak lenstir. Kaçak lenslere hiç bir şekilde yetkili ithalatçı firma tarafından garanti verilmemektedir.

Kargo ile lens siparişi veriyorsanız, lensinizin kargoda ezilip zedelenmemesi için çok dikkatli bir şekilde paketlendiğinden emin olun.

Ürün iadesi veya değişikliği yapabildiğiniz yerlerden kontakt lens alın.

Kontakt lens aldığınız veya alacağınız yerin müşteri hizmetinin olduğuna dikkat edin. Sorun ve sorularınız cevapsız kalmamalı.

Kontakt lens aldığınız yerde mutlaka uzman bir göz hekiminin olduğundan emin olun.

Aldığınız kontakt lensin son kullanma tarihine mutlaka dikkat edin.

Kontakt lensinizin ambalajını mutlaka isteyin. Üzerindeki numaralara bir daha ki lens alışınızda ihtiyacınız olacak.

Daha ayrıntılı bilgi için

www.lensal.com

Gözenur Göz Sağlığı Merkezi
Tel: 0212 466 18 19
İncirli Cad. İncirli Apt. No.21 D.4 Bakırköy/İST.

Yayın tarihi: 19.07.2004
2181
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.