Sağlık

Kilo probleminize kesin çözüm!

Kilo probleminize kesin çözüm!

Zayıflamak isteyenlerin son gözdesi...

Kilo probleminize kesin çözüm!
Zayıflamak yıllardır birçok kişinin sorunu.Bu soruna dahil olan ünlüler de zayıflamak için çok ciddi paralar harcayıp sonuç alamadılar.

Piyasada reklamı bol,etkisi az haplar ve aktarın karışımlarından sonuç alamayanlar artık çareyi zayıflama küpelerinde arıyor.

Akupunktur mıknatısları barındıran küpeler şimdi zayıflamak isteyenlerin son gözdesi Spor Yapmadan doktor doktor dolaşmadan hap kullanmadan zayıflamak isteyen birçok kişi şimdi zayıflama küpelerini tercih ediyor.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Türkiye'deki tek akupunktur zayıflama küpesi Olan Goldslim akupunktur zayıflama küpesi 14 ayar altın kaplama olup ucunda iki adet akupunktur etkili manyetik mıknatıs bulunuyor ve kulağın kıkırdak bölgesine takılıyor.

Kıkırdak bölgesinde bulunan akupunktur noktalarından etkileşim sağlayarak vücuda tokluk hissi veriyor aynı zamanda metopolizmayı hızlandırarak yağ yakımı sağlıyor.

Kullanımı kolay ve rahat istediğiniz yerde ve zamanda kullanabiliyorsunuz. Günde 3-6 saat taktığınızda ayda 10 kiloya kadar zayıflama sağlayabiliyor.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Altın kaplama olduğundan herhangi bir alerjik reaksiyon veya yan etki yapmıyor ve aynı zamanda göze hitap eden şık bir küpe. Bu arada erkekler de düşünülmüş bayan modelinin yanında ayrıca erkek modeli de mevcut.

Detaylı bilgi için tıklayın!

noadpop

*Advertorial'dir.
Yayın tarihi: 19.10.2010
1637
dahafazlası
YORUMLAR

buda bence fiyasko ben insanın istedikten sonra yapamayacağı şey yoktur diyenlerdenim diyette önemli olan beyin bir kere karar verin yeme alışkanlıklarınızı değiştirin devamı gelir küpeymiş falan bahane bence ağzımıza bir fermar çekelim

53fafatuka 21.10.2010 15:39:22
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.