Sağlık

Jinekolojik enfeksiyonların kısırlığa etkisi

Jinekolojik enfeksiyonların kısırlığa etkisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 ile Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi İşbirliğinde: Jinekolojik enfeksiyonların kısırlığa etkisi tartışılıyor...

Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 ve Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi'nin ortaklaşa gerçekleştireceği kadınlara yönelik ücretsiz bilgilendirme seminerleri devam ediyor.

Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi'nin "Sağlıklı nesiller için, sağlıklı anneler"sloganıyla ilk olarak İstanbul'da başlattığı sosyal kampanya, Bursa'da devam ediyor. Kampanya kapsamındaki bilgilendirme seminerlerinden ilki, Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 işbirliğinde Ocak ayında gerçekleşti.

Bir yıl sürecek ve her ay bir konu işlenecek seminerlerden ikincisi 24 Şubat 2003 Pazartesi günü saat 13:00'da gerçekleştirilecek. "Kısırlık ve düşüklere neden olan jinekolojik enfeksiyonlar" konularının ele alınacağı seminer, Bursa Tayyare Kültür Merkezinin Tiyatro salonunda halka açık yapılacak. Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir'in bilgilendireceği seminere bütün Bursalı hanımlar ücretsiz olarak katılabilecek.

Toplantı bitiminde katılımcılardan gelen sorular Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi doktorları tarafından yanıtlanırken, konuyla ilgili bilgilendirme kitapları da tüm konuklara hediye edilecek.

Program:

Konu: Kısırlık ve düşüklere neden olan jinekolojik enfeksiyonlar
Tarih: 24 Şubat 2003 Pazartesi
Saat: 13:00-15:00
Yer: Tayyare Kültür Merkezi Tiyatro Salonu /Bursa

Seminere katılmak isteyenler 0 212 287 57 75 numaralı telefonu arayarak Ayşen Başaran'dan bilgi alabilirler...
Yayın tarihi: 19.02.2003
832
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.