Sağlık

İstenmeyen tüylere kesin çözüm

İstenmeyen tüylere kesin çözüm

Amerikan FDA örgütü tarafından kalıcı Lazer Epilasyon yaptığı bilimsel çalışmalarla onaylanmış yeni bir teknoloji: LUMENIS ONE

Lumenis One Platformu, kendi ihtiyaçlarınıza göre kombinasyonunu ayarlayabileceğiniz, IPL, LightSheer (Diode Laser), ND:YAG Lazer'den oluşmaktadır.

Yükseltilebilinir özelliği sayeside, dünya standartlarında 3 sistemi ihtiyacınıza göre ayrı ayrı zamanlarda alabilme, yeni çıkacak olan teknolojilere uyumlu, bünyesinde barındırdığı Microsoft Office uyumlu programla hasta takip kolaylığı sağlayan etkili, güvenli bir sistemdir.

Lumenis ONE Lightsheer diode lazerler ve Universall IPL quantum Amerikan FDA örgütü tarafından kalıcı Lazer Epilasyon yaptığı bilimsel çalışmalarla onaylanmış lazerlerdir. Tedavi tamamlandığında kıllar kalıcı olarak yok edilir ancak belli bir süre sonra eskisi ile kıyaslanamayacak şekilde daha zayıf ve açık renkli yeni kıllar görülebilir, bunun sebebi tedavi süresince aktif olmayan ve kıl oluşturma potansiyeline sahip hücrelerin aktif hale geçmesidir ki bu da genellikle yıllar sonra uygulanacak bir iki seans ile problem olmaz. Uygulama sonrası kıllar, 3-10 gün içerisinde çıkacaktır.

Ancak bu kılların çoğunun kökleri tahrip olmuştur ve bir daha çıkmayacaklardır. Bunlar kendiliğinden düşebileceği gibi, el yardımıyla da çekilebilirler. Kalıcı lazer epilasyon yaptığı bilimsel olarak kanıtlanan ve Gold Standart olarak adlandırılan Amerikan FDA onaylı Lightsheer diode lazer ve Orijinal IPL (IPL Quantum) ve Nd-Yag lazer olmak üzere 3 farklı cihaz benim lazer epilasyon uygulamalarında tercih ettiğim cihazlardır.

Standart uygulamalarda lumenis diode lazeri tercih ederken, daha ince ve açık renkli kıllarda orijinal IPL cihazını, derin kıl köklerinin bulunduğu bazı küçük alanlarda ise Nd-Yag lazeri kullanmaktayız. Böylece her tip ciltte ve kıl tipinde kullanabileceğimiz çeşitlilikte cihazlarımızdan faydalanabiliyoruz..

Universal IPL Modül Uygulama IPL Cilt

Uygulamaları: Photorejuvenation, Vaskuler Lezyonlar, Pigmented Lezyonlar ve Kıl Dökme

Nd:YAG Modül: Uygulama Bacak Damarları, Derin Vaskuler Lezyonlar, Non-ablative Treatment of Facial Wrinkles

LightSheer Modül Uygulama Epilasyon (EPİLASYONDA FDA TARAFINDAN GOLD STANDART OLARAK ONAYLANMIŞ VE ÖDÜLLERİ VARDIR)


Dr. Emre ÇİÇEK
Abdi İpekçi Cad. No:5/3
Arzu Apt Kat 2
NİŞANTAŞI/İSTANBUL
0212 296 28 80/81
www.emrecicek.com
Yayın tarihi: 07.01.2010
1617
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.