Sağlık

İktidarsızlığa "Şifalı Bitkiler" ile son verin

İktidarsızlığa "Şifalı Bitkiler" ile son verin

Erkeklerin korkulu rüyası iktidarsızlığa çare şifalı bitkilerde gizli...

Birçok şifalı bitki, erkek hormonlarını çalıştırarak cinsel isteği arttırıyor ve iktidarsızlığı gideriyor. İşte bunlardan birkaçı:

Antep fıstığı, susam: Protein ve bol E vitamini içeren Antep fıstığı cinsel arzuyu uyarıyor. Susam ise cinsel isteği arttırıyor.

Maydanoz, nane ve vanilya: İktidarsızlığı gideriyor ve cinsel gücü arttırıyor.

Kereviz: Erkeklerde cinsel faaliyeti çoğaltarak, zamansız iktidarsızlığı önlüyor.

Kekik, tarçın, zencefil ve kırmızı biber: Şehveti uyandırıyor,genç ve dinç hissedilmesini sağlıyor.

Kuşdili, Maydanoz, Nane ve Vanilya: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımlara karşı öneriliyor. Erkeklerde ve kadınlarda iktidarsızlığı gideriyor, cinsel gücü arttırıyor.

Kekik, Tarçın, Zencefil, Kırmızı Biber: Vücudun savunma gücünü ve erkekte cinsel arzuyu kamçılıyor.

Kişniş ve Hardal:Sinir sistemine de yarar sağlıyor ve erkeklerde cinsel arzuyu çoğaltıyor. Kişnişin, bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı karıştırılarak yemeklerden sonra içilmesi öneriliyor.

Sivri biber: Bol miktarda C, P, K vitamini içeren sivri biber de erkeklerde cinsel isteği arttırıyor.

Ayçiçeği:Bol protein içeren ve E vitamini deposu olan ayçiçeği, iktidarsızlığa engel oluyor, cinsel arzuyu körüklüyor. Kalp ve sinir hastalıklarına da iyi geliyor.

Greyfurt: Vücuda gençlik ve dinçlik veriyor. Sabah kahvaltıda bir bardak içilmesi önerilen greyfurt, ülser ve tansiyonu olanlara tavsiye edilmiyor.

Çam fıstığı: Bol E vitamini içeren çam fıstığı, cinsel tükenme ve buna bağlı ortaya çıkan ruhi çöküntü ve kalp rahatsızlıklarına iyi geliyor.
Yayın tarihi: 27.09.2003
2700
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.