Sağlık

Hızlı ve kalıcı bitkisel zayıflama

Hızlı ve kalıcı bitkisel zayıflama

Acı biberin bu kadar tatlı bir etkisi olacağına ve bana 2 haftada 4 kilo verdireceğine en başta inanmadım...

Her zaman sağlığıma dikkat eden biri olmuşumdur. Hangi sebze meyve neye iyi gelir, hangi bitkiler neyi iyileştirir bilirim. Kendimi bildim bileli doğal ve organik beslenmeye özen göstermişimdir. Ama ne yazık ki her kadında olduğu gibi benim de birkaç kilo fazlam var. Ve bu kilolardan kurtulmak için şimdiye kadar her türlü bitki karışımını denedim, sporla zayıflamayı da denedim ama sporu bıraktıktan sonra ideal kilomu bir türlü koruyamadım.

Geçen gün arkadaşlarımdan biri bana "Tam senlik bir şey buldum!" diye elinde bir kutu Red Pepper ile geldi. "Hem tamamen bitkiselmiş hem de 2 haftada 4 kilo verdiriyormuş" diyerek uzattı kutuyu. Ben biraz şüpheyle ürünün içindekileri incelemeye başladım. Kırmızı acı biber ve zayıflatıcı ve yağ yakıcı özelliği olduğunu bildiğim Mate yaprağı ve Funda yaprağını gördüm. Acı biberin metabolizmayı hızlandırıcı bir etkisi olduğunu öğrendiğimden beri, her öğle ve akşam yemeğinde bir çay kaşığı yemeklerime ekliyordum. Ama acı biberin bu kadar tatlı bir etkisi olacağına ve bana kilo verdireceğine en başta inanmadım.

Arkadaşım "1 hafta kullan ve kendin gör. Bana teşekkür edeceksin" dedi, ve ben de Red Pepper'ı kullanmaya başladım. Bugün 2. haftam doldu ve sabah tartıldığımda tam 4,5 kilo verdiğimi görünce çok sevindim! Hem de hiç aç kalmadan bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar kiloyu verdiğime inanamadım! Ama ne aynalar ne de tartılar yalan söylemez!

Diyet yaparken her zaman kabızlık çekerim, ama 2 hafta boyunca hiç problem yaşamadım. Ve gözle görülür şekilde iştahımı bastırdı Red Pepper, akşam yemeğinden sonra hiç açlık hissetmedim, gece atıştırmalarım da böylece sona erdi. 30 yaşını geçtikten sonra metabolizmamın iyice yavaşladığını ve bir daha asla 20'li yaşlarımdaki gibi olamayacağımı düşünürdüm. Ama artık böyle düşünmüyorum, Red Pepper kullanmaya ve başta eşim olmak üzere herkesi şaşırtmaya devam edeceğim.

Bitkisel formüllü olması sayesinde Red Pepper'ı gözüm kapalı herkese tavsiye ediyorum. Ben arkadaşıma teşekkür ettim, siz de bana edeceksiniz.

Özden Şenocak (32) – Ankara


Red Pepper'ı satın almak için tıklayın!

Bu bir Advertorial'dır.
Yayın tarihi: 05.01.2010
991
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.