Sağlık

'Haftada 4 seks gerçekçi değil'

'Haftada 4 seks gerçekçi değil'

Yaşıtı meslektaşları çoktan ameliyathaneden elini ayağını çekmişken; o, gününün büyük bölümünü hâlâ hastanede hastalarının başında, elinde neşterle geçiriyor.

Güncellenme tarihi:
82 yaşında en zorlu ameliyatlara imzasını atan Prof. Dr. Mustafa Öz, 100 yaşına kadar yaşamayı planlıyor. Ünlü kalp cerrahı oğlu Prof. Dr. Mehmet Öz'ün kitaplarını okumadığını anlatan ünlü cerrah, "Mehmet'in seks önerilerine de katılmıyorum" diyor: Mehmet daha 80'ine gelmedi, bunları bilmez!.. Yaşıtı meslektaşları çoktan bıraktı neşteri Ünlü cerrah Prof. Dr. Mustafa Öz, Bilim Üniversitesi Genel Cerrahi Bilimler Başkanı. Geçen hafta kendisine ulaşmakta zorlandım çünkü beş saat süren bir ameliyattaydı; en zorlu ameliyatlardan biri olarak bilinen yemek borusu operasyonundaydı. Yaşıtı meslektaşları çoktan ameliyathaneden elini ayağını çekmişken; o, gününün büyük bölümünü hâlâ hastanede hastalarının başında, elinde neşterle geçiriyor. Öz, Amerika'nın en ünlü hastanelerinde 45 yıl boyunca çalışmakla kalmadı, cerrah olarak dünya tıbbına imzasını attı. Bugün Amerika'ya giden Türk cerrahların yolunu açan isimlerin başında geliyor. Oğluna da bu yolu o açtı. Yani dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz'e... Röportajda okuyacağınız üzere bugüne kadar planladığı her şeyi yapan Öz, şimdi 100 yaşına kadar yaşamayı hedefliyor ve bunun formüllerini veriyor... Fantezisiz seks tuzsuz yemek gibidir!
Yayın tarihi: 18.07.2008
3187
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.