Sağlık

ekolay'la gelen bebek heyecanı

ekolay'la gelen bebek heyecanı

ekolay.net/sağlık&Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen tüp bebek promosyonunun şubat ayı talihlisi tedaviye başladı.

Güncellenme tarihi:
ekolay'ın ilk bebeği yolda... ekolay.net/sağlık&Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen Tüp bebek promosyonu Şubat Ayı Talihlileri Sevilay – Engin ERGEN olmuştu. İzmirli aile tedavilerine başladı. Aslı Çuhadar talihli aile ile konuştu. Sevilay Ergen tedaviye kadar gelen süreci süreci şöyle anlattı; "10 yıllık bir aşkın ardından 9 aylık bir evlilik süremiz var. Küçük yaşta eşim Engin çocuk felci geçirmiş. Daha önce 1 kez IUI (aşılama) tedavisi gördük ancak sonucu negatif geldi. Çok üzüldük tabi ki. Maddi imkânsızlıklardan dolayı da tekrar deneme şansımız olmadı." Ergen sözlerini şöyle sürdürdü; "Eşim oyun.ekolay.net'te okey oynarken kampanyanın bannerını görmüş ve o gün çok uğraşmış katılabilmek için ancak başaramamış. Ertesi gün tekrar denemiş ve kampanyanıza katılmış. Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi'nden arandığımda ıspanak yemeği yapıyordum. Önce inanamadım sonra çığlıklarımın yükseldiğini hatırlıyorum. Bizi ücretsiz durum analizi programı için Ankara'ya davet ediyorlardı." Sevilay Ergen yıllar süren çocuk özleminin sona ereceği umudunu koruyarak, heyecanını dile getirdi. "Merkeze giderken bizi nelerin beklediğini bilmiyorduk ve inanılmaz heyecanlıydık. Bizi çok sıcak karşıladılar ve çok ilgilendiler. Her konuda ayrı ayrı bilgilendirdiler. Buradan hepsine sevgilerimi yolluyorum ve başarılar diliyorum. Mart'ta tedaviye başlıyoruz. Artık şanssız olduğumu düşünmüyorum. Hayat bundan sonra bebeğimle çok daha güzel olacak. Buna yürekten inanıyorum. Herkese bol şanslar.." Haber: Aslı Çuhadar Çocuk Sağlığı ile ilgili galerileri gördünüz mü?
Yayın tarihi: 24.03.2009
1039
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.