Mahmure

Sağlık

Genel Sağlık

Doğal ve sağlıklı yaşam

Doğal ve sağlıklı yaşam

Sağlıklı yaşam fuarı 25-28 Ağustos tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezi'nde...

Genetiği ile oynanmış bitkiler yerine doğal ürünlerin tüketimine ilginin arttığı bir dönemde, doğal ve sağlıklı yaşam sloganından hareketle düzenlenen Exponatura Fuarı, 25-28 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Exponatura 2005 Fuarı kapsamında yapılacak olan Organik Tarım Zirvesi'nde; toplumun yararları doğrultusunda ekolojik dengenin korunarak, organik tarım üretiminin artırılmasının sağlanması, sektördeki üretici, tüketici ve sanayicilerin aynı platformda buluşturulması ve sağlığına önem veren halk kitlesinin bilinçlendirilmesi amaçlanıyor.

Fuar kapsamında ayrıca, stresli ortamlardan bedene geçen negatif enerjiyi pozitife çevirmek isteyenlere, doğru bilgileri, doğru kaynaktan edinme fırsatı verilecek. Konuyla ilgili sağlık merkezleri, spor salonları, meditasyon merkezlerine kadar çok sayıda ürün ve hizmet sunulacak.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından da desteklenen fuarda, uzmanlar tarafından hazırlanan seminer, panel, yarışmalar ve renkli etkinlikler yer alacak.
885
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.