Sağlık

Detoks yapmanın en kolay yolu Chi Pad artık Türkiye'de..

Detoks yapmanın en kolay yolu Chi Pad artık Türkiye'de..

Detoks yapmak Chi Pad ile çok kolay...

Soru 1: Ürün hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Sağlam, vücudu sağlıklı ayaklar ayakta tutar. Tüm ağırlığımızı taşıyan ayaklarımıza gerekli bakımı gün içinde malesef ki yapamıyoruz.

Chi ped gold ayak pedleri hayatımızı, kolaylaştırıcak ve gün içinde yapmamız gereken bakımı yaparak kaybettiğimiz enerjimizi tekrar kazanmamıza yardımcı olacak bir ürün.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Soru 2: Hangi ülkelerde kullanılıyor ve arge çalışmasından bahseder misiniz?

Koreden ithal edilen Chi ped gold ayak pedleri Amerika, Avrupa, Tayland, Japonya, ve Uzakdoğu ülkelerinde doktorlar tarafından da kullanılmaktadır.

Alternatif tıp uzmanları ayak tabanında yaptıkları çalışmalar neticesinde, masajlı tedavi yöntemi olan, refloksoloji ilmini, bir diğer adı akupunktur noktalarını, keşfediyorlar.

Akupunktur üzerinde uyguladıkları organik bitki ve değerli taşlarla insanların vücudunda fiziki eklem ve romatizma ağrılarında çok büyük faydası olduğunu gözlemliyorlar.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Arge çalışmalarına birbirinden farklı olan organik bitkileri ve spa merkezlerinde kullanılan değerli taşları da içine dahil edip özel laboratuvarlarda bunları mikro boyutlarda, el değmeden Chi ped gold ayak pedleri üretiliyor.

Yıllardır üretimi devam eden pedler, dünyada satış rekorlarına sahip tek ürün. Bu ürünün Türkiye disbiritörlüğü ile ülkemizde de çok kısa zamanda, kalitesini ve güvenirliğini kanıtladı.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Chi ped gold ayak pedleri hızla artan satışları Türkiye genelinde devam etmekte. Bu ürüne sahip olmak isteyenler için sipariş hattı telefon numaraları:0212 876 88 88

Resmi web sitesinden sipariş vermek isteyenler için: www.florabitkisel.com

Yayın tarihi: 02.05.2011
2748
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.