Sağlık

Cep telefonu sigaradan beter!

Cep telefonu sigaradan beter!

Bu hafta kanser haftası. Her geçen gün artan kanser vakaları korkutuyor. Bir sebep de cep telefonu ve sigaradan beter etkileri var.

Güncellenme tarihi:
Bu bulgu olayın ciddiyetine vurgu Bilimsel araştırmalar alanında 16 yılda 14 ödül alan ve 40'a yakın makalesi bulunan Prof. Khurana'nın, araştırması sırasında cep telefonlarının etkileri konusunda bugüne kadar yapılmış 100'den fazla araştırmanın sonuçlarını da yeniden değerlendi. 10 yıl içinde vakalar artacak Cep telefonlarının beyin tümörlerine yol açtığının gelecek 10 yıl içinde kesinlikle kanıtlanmasını beklediğini de belirten Khurana, hemen önlem alınmazsa gelecek 10 yılda beyin tümörü vakalarında büyük artış olacak. Çağın vebası kanser kimi zaman cep telefonları kimi zaman da yediğimiz içtiğimizden kaynaklanıyor. Ayrıntılı kanser dosyası için tıklayın! Burnumuzun dibine kadar gelen kanseri fark edin! Foto galeriler yol gösterici olacak!
Yayın tarihi: 03.04.2008
904
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.