Sağlık

Büyüklerimiz için bugün ne yaptınız?

Büyüklerimiz için bugün ne yaptınız?

18-24 Mart Yaşlılar Haftası’nda yaşlıların ellerinde öpmekle kalmayıp, ellerinden tutup sokağa çıkaralım, onları sosyal hayatın içine sokalım.

yaşlılar haftası

Kişisel bakım ürünleri pazarında dünyanın lider firmalarından biri olan İsveç merkezli SCA Hijyen firmasının Türkiye’ye sunduğu yeni ürünlerle mesane zayıflığı sorunu yaşayan yaşlıların hayatını büyük ölçüde değiştirecek. TENA yetişkin bezleri anatomik tasarımları ve gelişmiş özellikleriyle; inkontinans (idrar tutamama) sorunu yaşayan, yatılı ya da bakıma muhtaç hastaların günlük hayatlarında yeni bir sayfa açacak.

Hasta ve hasta yakınlarının en sık karşılaştığı sorunlardan olan inkontinans yani idrar tutamama, SCA Hijyen’in yeni ürün gamı TENA ile kabus olmaktan çıkıyor. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan hasta bezi, külot, mesane pedi ve iç çamaşır görüntüsündeki tek kullanımlık ürünler ile, sağlık sektöründe bir tasarım devrimine imza atan TENA, geliştirilmiş teknolojisi ve kullanım kolaylığıyla da fark yaratıyor.

Anatomik tasarım, üst düzey rahatlık, eşsiz koruma

Hasta bezi kategorisinde TENA markası ile dünya ve Avrupa’da lider konumda olan SCA Hijyen’in başarısı; yatılı ve bakıma muhtaç hastaların hijyenini en iyi ve pratik şekilde sağlamayı temel amaç edinmesinde yatıyor. Diğer hasta bezlerinden daha kaliteli malzemelerle üretilen TENA ürünleri, hastanın sağlığını koruyan, pratik kullanımlı ürünler olarak uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor. Farklı anatomilere ve ihtiyaçlara yönelik tasarlanan TENA ürünleri, mesane zayıflığının hayatı zorlaştıran sorunlarına karşın gerçek birer çözüm olarak öne çıkıyor.

Herkes için değişik önem ve anlam ifade eden yaşlılık hayatın en özel dönemlerinden biri…

18-24 Mart Yaşlılar Haftası’nda yaşlıların ellerinde öpmekle kalmayıp, ellerinden tutup sokağa çıkaralım, onları sosyal hayatın içine sokalım. Deneyimleriyle her zaman bize yol gösteren büyüklerimizin “ Yaşlılar Haftası’nı “kutluyoruz …

Yayın tarihi: 20.03.2012
1194
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.