Sağlık

Burnunuz sizi mutsuz mu ediyor?..

Burnunuz sizi mutsuz mu ediyor?..

Burnunuzu beğenmiyor musunuz? Onunla yaşamak zorunda değilsiniz. Yepyeni bir burna kavuşabilirsiniz, ama önce konu hakkında biraz bilgi almakta fayda var.

Güncellenme tarihi:
Edebiyat ve resmin konusu... Çirkin görünümlü burun edebiyatta ve resim sanatında sıklıkla kullanılan bir motif. Hiçbir organ burun kadar günlük konuşmada mecazi olarak kullanılmamıştır: Burnu bir karış havada, burnu büyüdü, burnundan hiç kıl aldırmıyor, hık demiş burnundan düşmüş, burnunu her yere sokuyor, burnunun ucunu görememek... Psikozlu hastalar için operayon riski! Kimi zaman ruhsal şikayetleri olan hastalarda psikolojik bozuklukların yansıması burunda gerçekleşiyor ve hasta burnunda sorun olduğunu düşünüyor. Psikozları tedavi edilmemiş veya tanınamamış bir hastaya yapılan burun ameliyatının hasta ve cerrah açısından çok sıkıntı verici problemlere yol açabiliyor. Burun estetiğine karar vermeden önce aşamalarını okumakta fayda var. Foto haberde adım adım anlattık. Tıklayın! Estetikten çekinenler için doğal güzellik için püf noktaları aşağıdaki galerilerde. Tıklayın!
Yayın tarihi: 11.03.2008
791
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.