Sağlık

Biorezonans ile sigaraya veda

Biorezonans ile sigaraya veda

Biorezonans metodu sadece alerji, astım ve egzama gibi kronik rahatsızlıklarda değil, aynı zamanda sigarayı bıraktırmada da başarılı.

Son üç yıl içinde Polonya ve İrlanda'da 10 bin kişi bu terapiden geçmiş. Monadith yetkilileri bir seans sonrası başarı oranının yüzde 85 olduğunu söylüyor. Gerekirse ikinci seans uygulanıyor. Ücretsiz olan ikinci seans sonrası başarı oranı ise yüzde 89'a çıkıyormuş.

Önce bana bir sigara yakmamı ve üçte ikisini içmemi söylediler. Külünü ise bir bardağa koymam gerekiyordu. Daha sonra geriye kalan üçte birlik bölümü aynı bardakta söndürmemi ve sonunda da bardağın içine tükürmemi istediler. Teoride bardak, Bicom'un nikotin bağımlılığımın "enerji yapısını" anlayabilmesi için gerekli olan tüm verileri içinde barındırıyordu şimdi.

Daha sonra iki elime iki bakır top verdiler. Bu toplar kablolarla Bicom'a bağlıydı. Makinede bir düğmeye bastılar ve hemen ardından vücudumu bir karıncalanma hissi kapladı.

Enerji yolları açıldı, vücut toksinden arındı

Teknisyen bana "Enerji yolları açılıyor" dedi. Daha sonra da frekansı yükselterek vücudumu "toksinlerden arınmaya hazır hale getirmeye" başladı. Kendimi yorgun hissettiğimi söyledim, bunun normal olduğunu anlattılar. Hatta o anlık bir his olmayacağını... İlk 24 saat içinde kendimi yorgun hissedeceğimi, hatta hafif baş ağrısı ve baş dönmesi bile olabileceğini belirttiler, bu yüzden bol bol su içmemi tavsiye etiler.

Daha sonra içinde sigara izmariti, külü ve tükürüğümün bulunduğu bardağın içini de makineye aktardılar. Bir süre sonra bilgisayarın nikotinin elektromanyetik yapısını çözmeye başladığı söylendi. Bu sayede alışkanlığımın enerji yapısı tersine çevrilip bu tersine çevrilmiş formül elektrotlar vasıtasıyla vücuduma geri gönderilecekmiş. Böylece vücudumdaki nikotin enerjisi ortadan kaldırılacakmış.
O andan itibaren de vücudumun çıkardığı titreşimler sigara içmeyen bir kişinin vücut titreşimleri ile aynı olacaktı.

"Sigaraya uzanmak hâlâ size bağlı"

Bu seans sırasında başıma elektrotlar olan bir bant takıldı, ellerimde ise plakalar vardı. Bu tedavinin beni fiziksel olarak hiç sigara kullanmamış biri haline getireceği ancak psikolojik olarak herhangi bir etkisinin olmayacağı söylendi. Teknisyen bana "Sigaraya uzanıp uzanmamak hâlâ size bağlı" dedi.
Makine seansın bittiğini adeta mikrodalga fırının saati gibi bir "ping" sesi ile ilan etti. Ellerimi plakalardan çektim. Avuçlarımın içinde hafif siyah lekeler vardı. Teknisyen "Bunlar senin sigara alışkanlığının sonuçları, yani deri yoluyla atılan nikotin izleri " dedi. Bunun dışında kendimi tıpkı seans öncesindeki gibi hissediyordum.

Tam merkezden ayrılacaktım ki son anda beni durdurdular ve yanımdaki sigara paketini aldılar. İlk birkaç saat içinde şeytana uymamam için alınan bir önlemdi. İstemeye istemeye paketi verdim.

Bir sonraki akşam bile canım sigara çekmedi

Aradan birkaç saat geçti. Kendimi sürekli rahatsız hissediyor ve su içmek istiyordum. Normalde sigara içerek yaptığım işleri sigara içmeden yapmaya başladığımı fark ettim. Bu beni çok mutlu etti. Bir süre sonra sonra fark ettim ki tenimin her tarafından dışarı nikotin çıkıyordu. Küveti doldurup banyoya girdim. Küvetteki su bir süre sonra bulanıklaştı.

Bir sonraki akşam sıkı sigara tiryakisi olan iki arkadaş ile bir içki içmek için buluştuk. Canım hâlâ sigara çekmiyordu. 20 yıldır günde iki paket sigara içen ben son günlerde Londra'da yaşanan yoğun haber trafiği ve stresine rağmen bu alışkanlığımdan uzak durarak 12 günü geride bıraktım.

Nevsal Elevli - Milliyet
Yayın tarihi: 29.07.2005
762
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.