Sağlık

Ayak refleksolojisi eğitimi

Ayak refleksolojisi eğitimi

Bedenin kendi doğal endorfinlerini salgılamasına da yardımcı olan ayak refleksolojisi, stresle başa çıkmak için de kullanılıyor.

Ayak rekleksolojisi, ayak tabanında bulunan iç organlarımıza ve vücudumuzun çeşitli bölgelerine karşılık gelen refleks noktalarını uyararak tüm organlara, salgı bezlerine ve vücudun çeşitli kısımlarına etki etmeyi hedefleyen bir teknik.

Bu teknikte; vücudun tüm sistemlerine uyum ve denge getirmeye yardımcı olmak amacıyla, ayak tabanındaki noktalara masaj yapılarak vücudun içinde akan enerji kanalları canlandırılır.

Bütünsel yaklaşımlı bir şifa tekniği olan ayak refleksolojisi, Mısır ve Çin medeniyetleri tarafından yüzyıllar önce kullanılmış, batılılar tarafından zaman içinde benimsenmiş ve günümüzde yaygın bir biçimde kullanılır hale gelmiştir.

Derin rahatlamayla bedenin kendi doğal endorfinlerini salgılamasına da yardımcı olan ayak refleksolojisi, stresle başa çıkmak ve enerji seviyesini yükseltmek için de kullanılan bir yol.

Program

.Reflekslerin yerlerini tespit etmek.

.Ayak üstünde bulunan noktaları uyarmak.

.Kendi şifa potansiyelimizle bağlantıya geçmek.


Program Tarihi: 3 Mayıs 2007 Perşembe 19:00-22:00 Daha fazla bilgi için www.bilgi-egitim.com internet sitesi ziyaret edilebilir.
Yayın tarihi: 26.04.2007
898
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.