Sağlık

Amerikalılar sonunda başardı!

Amerikalılar sonunda başardı!

FDA Onaylı İlk ve Tek Kalıcı Etkili Lazer Selülit Tedavi Cihazı olan SmoothShapes XV Türkiyede!

Amerikalılar sonunda başardı!
SmothShapes XV ile kısa sürede cildinizdeki portakal kabuğu görüntüsünden kurtulduğunuz gibi aynı zamanda sürpriz inceliyor, pürüzsüz ve sıkılaşmış bir cilde sahip oluyorsunuz.

Amerikan Eleme Medical Inc. firması yedi yıllık klinik çalışmalar sonucunda, bayanların %85' inden fazlasının yıllardır çözüm aradıkları selülit problemlerini gerçekten tedavi edebilen , FDA onaylı, kalıcı etkili, ilk ve tek Lazer Selülit Tedavi Yöntemi SmoothShapes XV sistemini piyasaya sundu.

Varolan diğer tedavi yöntemlerinde kullanılan tüm yöntemlere ek olarak iki farklı dalga boyundaki ışık enerjisi ve Photomology adı verilen eşsiz teknolojisi ile SmoothShapes XV kalıcı etkiler sağlayan ve selülit görünümünü iyileştiren tek tedavidir.

FDA tarafından onaylanan tek kalıcı etkili selülit tedavisi olan SmoothShapes XV Amerikan Dermatoloji Derneği tarafından da tavsiye edilen tek tedavi yöntemidir.

Amerika'nın ve dünyanın en ünlü dermatolog cerrahı olan Dr. Patricia Wexler ise kliniğine bugüne kadar satın aldığı tek selülit tedavi sisteminin SmoothShapes XV olduğunu belirtmektedir.

7 yılı aşkın klinik çalışmalar ve bu alanda klinik çalışmalarla etkisi ve sonuçları onaylanmış tek selülit tedavisi olan SmoothShapesXV aynı zamanda etkisini aylarca koruması açısından da benzersizdir.

Diğer tüm tedavi yöntemlerinde ayda bir yapılan yenileme tedavilerine karşın SmoothShapes XV'in etkisi toplam 8 seanslık tedaviden sonraki 3 aya kadar artan, tedaviden sonra bile kolajen üretimi sayesinde iyileşme devam ederek 6-12 ay boyunca sonuçlarını koruyan bir özelliğe sahiptir.

Sadece senede 1-2 defa yapılacak klinik ziyaretleri ile SmoothShapesXV'in etkisini koruyabilirsiniz.
Yayın tarihi: 20.12.2010
920
dahafazlası
YORUMLAR

nerede peki ?bundan nasıl yararlanıcaz*

haticeb1990 20.12.2010 13:17:44
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.