Sağlık

Ağrıya son, fotoğrafa devam

Ağrıya son, fotoğrafa devam

Nobel İlaç, "Doktor Objektif Fotoğraf Yarışması" için fotoğraf çekmeyi seven doktorları bekliyor.

Nobel İlaç tarafından ilki geçen yıl düzenlenen, doktorları iş stresinden arındıran ve hayatlarına renk katıp geleneksel hale gelen "Doktor Objektif" Fotoğraf yarışmasının ikincisi "Ağrıya Son Fotoğrafa Devam" sloganıyla başladı.
Başvuruların 1 Şubat 2006 tarihine kadar devam edeceği yarışma; tüm doktorları kendi objektiflerinden ağrının yer almadığı dünyayı anlatmaya davet ediyor.

Fotoğrafın evrensel dili ile kendini ifade biçiminin en güzel örneklerinden biri olması gerçeğinden yola çıkılarak organize edilen "Doktor Objektif Fotoğraf Yarışması"; fotoğraf çekmeyi seven doktorları ortak bir paydada buluşturuyor.

"Serbest" konulu yarışmanın jürisi; Ara Güler, Erdal Yazıcı, Gülnur Sözmen, Haluk Çobanoğlu, Hasan Şenyüksel, İzzet Keribar, ve Nadir Ede gibi başarılı fotoğraf sanatçılarından oluşuyor.

15 Şubat 2006 tarihinde seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda dereceye layık görülen eserler; 14 Mart 2006 Tıp Bayramı'nda düzenlenecek bir ödül gecesi ile açıklanacak ve tüm ödül alan eserler 24 Mart tarihine kadar Fotografevi Koç Allianz Galerisi'nde sergilenecek.

Ayrıntılı bilgi için
www.nobel.com.tr
www.fotografevi.com
0212 259 74 90/329
0212 249 02 02
Yayın tarihi: 25.11.2005
688
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.