Sağlık

Tatilinizi zehir etmeyin!

Tatilinizi zehir etmeyin!

Acıbadem Hastanesi uzmanları yaz mevsiminde ve tatilde görülme sıklığı artan yaralanmalar ve hastalıklara karşı halkı uyarıyor.

Güncellenme tarihi:
Yaralanmalar artıyor Yaz aylarında hastanelerin görüntüsü mevsime bağlı hastalıklar ve kazalar nedeniyle farklılaşıyor. Özellikle çalışan kesimin, öğrencilerin heyecanla bekledikleri tatil döneminde yaz hastalıkları ve yaralanmalar artıyor. Önlem almak şart! Trafik kazaları başta olmak üzere spor yapılırken oluşan kırıklar, güneş yanıkları, yüksekten düşmeler ve enfeksiyon hastalıkları nedeniyle hastanelere başvurular tırmanıyor. Acıbadem Kadıköy Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Osman Güven ve Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Başhekimi ve Acil Servis Sorumlusu Dr. Demet Dinç, yazın görülme sıklığı artan yaralanma ve hastalıklarla ilgili bilgi verdiler, alınması gerekli önlemleri anlattılar. Yazın tansiyona da dikkat! Ve...
Yayın tarihi: 17.07.2008
4428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.