Sağlık

Kol dokusundan erkek cinsel organı

Kol dokusundan erkek cinsel organı

Kolun dirsek ile bilek arasındaki kısmından alınan dokudan 26 yaşındaki bir gence cinsel işlevlerini yerine getirebilecek penis yapıldı.

Güncellenme tarihi:
Cinsel fonksiyonu tamam İspanya'nın Barcelona kentinde Puigvert Vakfı ve Sant Pau hastanesinin doktorları, kolun dirsek ile bilek arasındaki kısmından aldıkları dokudan 26 yaşındaki bir gence cinsel işlevlerini yerine getirebilecek cinsel organ yaptı. Penisi iç savaşta kesilmiş İlk defa olduğu belirtilen operasyonu yapan İspanyol cerrahlar düzenledikleri basın toplantısında, göçmen olan hastanın 5 yıl önce Fildişi Sahilleri'nde iç savaş sırasında bıçakla kesilen cinsel organının yerine cinsel işlevlerini yerine getirebilen yeni bir organ takmayı başardıklarını açıkladı. Çocuk sahibi de olabilecek Doktorlar ameliyatın 10 saat sürdüğünü, hastanın yaklaşık 6 ay sonra yapılacak diğer bir operasyonla çocuk sahibi olmasının da sağlanabileceğini belirtti. NTVMSNBC Seks şakaya gelmez! Foto galerilere tıklayın!
Yayın tarihi: 05.06.2008
892
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.