Sağlık

İşiniz hobiniz olsun!

İşiniz hobiniz olsun!

İşini seven, bunu hobi gibi yapan, sabah işine giderken, "Üf yine mi iş" diye yakınmadan tam tersine mutlu bir şekilde işe başlayan, yıllara meydan okuyor!

Güncellenme tarihi:
İlk izlenim Yıllar önce tanışmıştım Mehmet Ali Aydınlar'la. Daha Acıbadem Hastanesi'nin yeni kurulduğu yıllarda. Yakın bir dostum gece fenalaşmış, Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılmıştı, ben de gittim. Hastanın durumu gayet iyiydi, hepimiz mutluyduk. Biraz sonra hastanın yakınlarından biri, "Hastanenin sahibiyle sizi tanıştırayım" dedi ve beni Mehmet Ali Aydınlar'la tanıştırdı. İçten gülümseyen, çok şık giyinmiş, uzun boylu biri. "Kutlarım sizi, harika" dedim. İşi hobisi olmuş Çok mutlu oldu, "Gezdireyim sizi" dedi. Şaşırdım, saat gecenin onbiri, evine gideceği yerde, biz hastaneyi gezmeye başladık. Küçük, pırıl pırıl, modern bir hastane ama beni asıl Mehmet Ali Bey'in her köşesini bilmesi, her aleti, her sistemi tanıması ve bunları yaşayan bir heyecanla anlatması çok şaşırttı. Böyle bir ilgi ancak işi hobisi olmuş kişilerde görülebilirdi, bir doktor olarak çok hoşuma gitti. Bir saate yakın gezdik, ve gece yarısı hastaneden ayrıldım. Stres yalıtık alanlar yaratmak için...
Yayın tarihi: 25.04.2009
2653
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.