Sağlık

Erken boşalma tedavi kitabı çıktı

Erken boşalma tedavi kitabı çıktı

Erken boşalan ve bu nedenle de zamanla cinsellikten soğuyan erkeklerin sayısının her geçen gün artıyor. Bu kitap ilaç gibi gelecek.

Güncellenme tarihi:
Kaynak kitap niteliğinde Türk erkeklerinin %70'inin derdi olan erken boşalma için hazırlanan "kendi kendine tedavi kitabı" çıktı. Erken boşalan ve bu nedenle de zamanla cinsellikten soğuyan erkeklerin sayısının her geçen gün arttığına dikkat çeken Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği – CİSED; "Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek" adlı kitabın kaynak kitap olarak bütün kütüphanelerde ve herkesin evinde bulunması gerektiğini ifade etti. CİSED Başkanı Dr. Cem Keçe tarafından kaleme alınan ve çıktığı ilk hafta 3000 satış rakamına ulaşan ve cinsellik alanında internette en çok satanlar listesinde birinci sıraya yükselen "Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek" adlı kitap, medyanın dikkatini çekmeye devam ediyor. 15 yıllık deneyim ve birikimin bir sonucu: "Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek" "Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek" adlı kitap ile erken boşalma ve cinsel sağlıkla ilgili akla gelebilecek tüm sorulara yanıt bulunabileceğini söyleyen CİSED Genel Sekreteri Cinsel Terapist Psk. Gülüm Bacanak; "Çiftler bu kitaptaki teknik bilgi, öğreti ve önerilerle; ufuklarını açabilecek, başta erken boşalma olmak üzere cinsel sorunlarına ve iletişimlerindeki kopukluklara daha olumlu yaklaşabilecek, cinselliğin doğallığını yakalayabilecek ve daha doyurucu bir cinsel yaşama sahip olabilecekler. Yıllardır, cinsel sorunlar, evlilik ve ilişki sorunları üzerine çalışmalar yapan Cinsel Terapist Dr. Cem Keçe, cinsel sağlık alanındaki yaklaşık 15 yıllık deneyim ve birikimini bu kitapta okuyucularına sunuyor." dedi. Bu galerilere de tıklayın!
Yayın tarihi: 06.01.2009
8150
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.