Sağlık

Erkeklerin soyu tükeniyor mu?

Erkeklerin soyu tükeniyor mu?

Yapılan araştırmalar, bugüne dek hep kadınlardan fiziksel olarak daha üstün olduğu varsayılan erkeklerin aslında kadınlardan dayanıksız olduğunu gösteriyor.

Güncellenme tarihi:
Soyun devam etmesini istiyorsanız... Hamile kadınlar ne tür kimyasal maddelere maruz kaldıklarına, anneler çocuklarını hangi maddelerden yapılan oyuncaklarla oynattıklarına dikkat etmeli. Erkek soyunun devam etmesini istiyorlarsa!.. Araştırmalar da kanıtlıyor Yapılan araştırmalar, bugüne dek hep kadınlardan fiziksel olarak daha üstün olduğu varsayılan erkeklerin aslında kadınlardan dayanıksız olduğunu gösteriyor. Erkek bebeklerin sayısı kızlara göre azalıyor, erkeklerin korkulu rüyası testis kanserine yakalananların sayısı hızla artıyor. Gündelik hayatımızda giderek daha çok yer alan kimyasal maddelerden de erkeklerin daha fazla etkilendiği öne sürülüyor. Bilim insanlarına göre, kimyasal maddeler erkekleri kadınlardan daha fazla etkilemekle kalmıyor, bu etkiler erkek bebeklerin rahimdeki gelişimlerini bile belirleyebiliyor. Erkek sağlığı ile ilgili tüyolar...
Yayın tarihi: 18.12.2008
2255
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.