Sağlık

Zayıflamaya mucize iksir!

Zayıflamaya mucize iksir!

Bir Alman kadın, kendi bulduğu bitkisel bir karışımla, 46 kilo verince işi ticarete döktü. Kadın şimdi iksiri şişeleyerek satışa sundu ama talebe yetişemiyor.


Bettina Kater adlı 29 yaşındaki kadın bir yıl önce 124 kiloydu. Şimdi ise bambaşka biri; tam 78 kilo. Bahçecilik üzerine eğitim gördüğü için şifalı bitkileri yakından tanıyan Kater, nane, rezene ve melisa otunu karıştırarak bir içecek yaptı ve maden suyu eklediği bu karışımı düzenli olarak içmeye başladı. Mucize karışım kısa sürede etkisini gösterdi ve Bettina diyet yapmadığı halde pantolonlarının bol gelmeye başladığını farketti.

On ayda 46 kilo verdi
Bettina hemen tartıldı ve iki haftada altı kilo verdiğini hayretle gördü. "Beslenme alışkanlığımı değiştirmediğim halde kilo vermek beni çok şaşırttı" diyor Bettina. Bunun üzerine muzice içeceği komşularına dağıtmaya başladı. Ve aynı mucize komşu evlerde de yaşandı, bütün kadınlar kilo verdi. Örneğin 34 yaşındaki Carmen Otto, iki haftada 132 kilodan 111 kiloya düştü. Otların dışında su da içeren ve formülü sır gibi saklanan ilacını Bettina bir doktora da kontrol ettirdi.

Doktor da onayladı
Doktor bitkilerin içerdiği yağların safra kesesi suyunu harekete geçirdiğini, böylelikle metabolizmanın uyumlu hale geldiğini saptadı. Bunun üzerine Bettina, b-01 adı altında içeceğin patentini aldı. İlaç, kısa süre sonra da eczanelerde satışa çıktı. Bugüne kadar 80 kişinin bu formül sayesinde zayıflamayı başardığı bildiriliyor.
Yayın tarihi: 17.09.2001
4367
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.