Sağlık

Yaza formda girin!

Yaza formda girin!

30 Nisan'a kadar Mahmure okuyucularına özel pilates ve fitness kampanyası!

Yıldız hocalardan tüm dünyada satış rekorları kıran eksiksiz Fitness & Pilates Seti ile sağlıklı ve fit olurken aynı zamanda Mahmure üyesi olmanın avantajı ile setinize 50 TL indirimli sahip olacaksınız.

Türkçe dublajlı olarak başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar hareketlerin adım adım anlatıldığı DVD'ler ve hareketlerin detaylı açıklandığı kitaplar ile evinizde kendi kendinize pilates yapabileceksiniz.

HEMEN PİLATES SETİNİZİ ALIN, YAZA FORMDA GİRİN!


11 DVD + 11 kitap + Pilates topu ve minder hediye!

Türkçe dublajlı olarak hareketlerin adım adım anlatımlar ile açıklandığı DVD'leri, yüzlerce resimli ve detaylı açıklamalı kitapları ile herkesin evinde kendi kendine Pilates ve egzersiz yapmasını sağlayan eksiksiz bir set!

11 DVD: Ustaların ustası eğitmenler evinize geliyor! Farklı teknikler, yaratıcılarından Pilates ve egzersiz uygulamaları. Evinizde adım adım ve görerek öğrenecek, kısa sürede vücudunuzdaki değişikliklere siz de inanamıyacaksınız.

11 KİTAP: Vücudunuzu tanımaya başlayacak, kendi bedeninizin ustası olacaksınız.
Hiç bilmeyenlerden, ileri düzeye kadar bilmek isteyeceğiniz her şey tamamı resimli Pilates ve egzersiz kitaplarında.

Egzersiz TOPU ---> HEDİYE
65 cm. çapındaki bu pilates topu, omurganın daha sağlıklı, sizlerin günlük hayatınızda
daha zinde olmanızı sağlıyor.

Egzersiz Yer MİNDERİ ---> HEDİYE
Hareketleri rahat ve daha doğru yapmanızı sağlayan bir pilates minderi. 180 x 60 cm.
Yayın tarihi: 12.04.2009
960
dahafazlası
YORUMLAR

Ebru şallı gibi plates ustası varken çeviri yapılmış platesdvd almak haksızlık olur.Neden yabancı kazansın ülkemiz insanı dururken.Kadın çok güzel akıcı vede anlaşılır anlatıp yaptırıyor.Ekranlarda onunla birlikte platesi sevdik.Daha önceki dışardan gelen çakmalarıda çöpe attım.

asiyepmir 15.05.2009 13:38:15
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.