Sağlık

Vücutlara sıkı yönetim

Vücutlara sıkı yönetim

Vücut şeklinizle ilgili problemlerinizle verdiğiniz bireysel savaş size yetmiyorsa teknolojiden faydalanma zamanınız gelmiş demektir!

sdcvdfv

Fazla kilolarıyla ya da selülitleriyle başı dertte olmayan bir yakınınız var mı çevrenizde? Son yılların en büyük kabusu olan selülitin nedenlerine bir göz atalım önce. Cilt ve cilt altı yağ dokusundaki yapısal bozulmalar sonucu, ciltte girintili-çıkıntılı, portakal kabuğu ve gamze görünümüne neden olan bu durumun birçok sebebi var.

Ailesel, beslenme, hormonal faktörler ve çeşitli hastalıklar en çok karşımıza çıkan nedenler arasında. En sık, kalça ve bacaklar, alt karın bölgesi ve göğüslerde görülüyor. Neyse ki son yılların en büyük sorunlarından biri olan selülitle mücadeleye teknoloji hızla yardımcı olmaya çalışıyor.

Hem fazla kilolar hem de selülitle ilgili memnuniyetsizlikleri minimuma indirmenin hatta bunlardan kurtulmanın en önemli yolunun öncelikle kendinize inanmak olduğunu unutmayın! Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş mucizenin kişinin kendisine bağlı olduğunu ve sürekli bakımlarına devam etmesi sonucunda gerçekleşebileceğini söylüyor: "İşe kendinize inanmakla ve güvenmekle başladıktan sonra çıkacağınız yol sizi yormayacak ve sonucu gördükten sonra yepyeni bir hayatla tanışmanın heyecanına varacaksınız. Fazla kilolar, portakal kabuğu görünümlü bölgeler, deformasyona uğramış vücut yapısı için savaşan yöntemlerle kısa sürede hayalini kurduğunuz vücuda sahip olabilirsiniz."

(Sıkılaşma rehberi)


Yayın tarihi: 07.05.2012
876
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.