Sağlık

Tek Hareketle Mükemmel Kalçalara Kavuşun

Tek Hareketle Mükemmel Kalçalara Kavuşun

Yalnızca tek bir egzersizle mükemmel ve sıkı kalçalara kavuşmak ister misiniz? Bunun için günde yalnızca 5 dakikanızı ayırmanız yeterli. İşte, selülitlerinizi yok edecek ve sarkan kalçalarınızı toparlamaya yardımcı olacak o hareket…

Güncellenme tarihi:

Sıkı ve seksi bir popoya kavuşmak için “Plie pulse” adı verilen çömelme hareketini yapmanız mümkün. Günde yalnızca 5 dakikanızı ayırarak kısa zamanda eskiye nazaran daha sıkı kalçalara kavuştuğunuzu fark edeceksiniz.Plie pulse hareketini yapmak için dik durun ve bacaklarınızı omuz genişliğinden biraz daha fazla, 60 derecelik bir açıda olacak şekilde açın. Belden yukarınızı dik tutun. Ellerinizi 1. görseldeki gibi göğüs hizanızda birleştirin. Ayaklarınızı yerden kaldırmadan 30 defa çömelip kalkın.Ardından 2. görselde olduğu gibi 25 saniye çömelmiş bir şekilde bekleyin. Bu egzersizi 3 set halinde tekrarlayın. Anlık çömelme hareketleriyle baldır ve kalçalarınızın gerildiğinizi hissedeceksiniz. İlk birkaç gün baldırlarınızda hafif bir ağrı hissedebilirsiniz ancak ilerleyen günlerde bu ağrı geçecektir.

Yayın tarihi: 24.02.2015
15625
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.