Sağlık

Tatile selülitlerinizi götürmeyin!

Tatile selülitlerinizi götürmeyin!

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kısa bir sürede fazlalıklarınızdan ve selülitlerinizden kurtulmanız mümkün. Eximia, Reaction Radyofrekans ve Cryo lazer lipo derdinize çare olabilecek yöntemlerden bazıları.

Güncellenme tarihi:

KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi Kaliteli Yaşam Polikliniği Medikal Estetik Uzmanı Dr. Yasemin Savaş, bu yöntemlerle selülitlerinizden nasıl kurtulabileceğinizi anlatıyor.

Eximia birçok uygulamayı birleştiren yöntem!

Eximia, kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve endolift teknolojilerini birleştiren, selülit tedavisinde, bölgesel yağlanma ve cilt sarkmalarında inanılmaz sonuçlar verdiğini gördüğümüz, estetik ve bölgesel incelmede olumlu tepkiler alınan anlamlı düzeyde işlevsel bir sistemdir.

Bilimsel yayınlar tarafından en çok desteklenen ameliyatsız yağ eritme yöntemi olan kavitasyonun esası; ultrason dalgaları ile yağ dokularının eritilmesidir. Bu yeni teknolojiyi kullanan çok sayıda cihaz üretilmiştir. Eximia bunlar arasında en son üretilenlerden ve en belirgin sonuçlara ulaştıran cihazlardandır. Eximia ile selülit tedavisinde, bölgesel yağlanmaların ve cilt sarkıklıklarının azaltılmasında iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Yayın tarihi: 28.05.2012
8367
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.