Sağlık

Tatil yorgunluğuna son!

Tatil yorgunluğuna son!

Eğlenceli ve yoğun tatil programınız boyunca dayanıklılığınızın ve enerjinizin hiç tükenmemesini ister misiniz?

Gündüz kumsal ve denizin keyfini çıkarıp, geceleri de eğlenceli partilerin tatlı yorgunluğundan sonra sabah kalktığınızda kendinizi zinde ve yeni güne hazır hissetmek artık mümkün. Avrupa'dan sonra Türkiye'de de satışa sunulan L3 Lifeshot, tatilde artan alkol ve sigara tüketiminin, yağlı yiyeceklerle dengesiz beslenme alışkanlığının ve yorgunluğun vücudunuza, özellikle de karaciğerinize yaptığı olumsuz etkileri en aza indirmeye yardımcı oluyor.

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle hızlanan gece hayatı, düzensiz beslenme, sigara, alkol, yorgunluk gibi sağlığımızı tehdit eden faktörler, vücudun ihtiyacı olan enerjiyi sağlamakla görevli karaciğerimizi yoruyor ve kirletiyor.

Tatil mekanlarında güneşin kavurucu sıcağı altında, yoğun eğlence hayatının içinde karaciğerine çok yüklenen, sağlıksız beslenme alışkanlığına sahip kişilerde oluşabilecek zararlı etkileri en aza indirmeye yardımcı olan L3 Lifeshot, vücutta biriken zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırıyor. Doğal özlerden oluşan L3 Lifeshot'un hiçbir yan etkisi bulunmuyor.
Yayın tarihi: 22.07.2007
906
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.