Sağlık

Stresten kurtulmak için...

Stresten kurtulmak için...

Zinde bir bedene sahip olmaya ve sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzına dönüştürmeye ne dersiniz?

Her gün maruz kaldığınız stres, hormonlu gıdalar, hava kirliliği, sigara ve alkol artık sağlığınızı tehdit eden unsurlar olmaktan çıkıyor. Avrupa'dan sonra Türkiye'de de satışa sunulan L3 Lifeshot, günlük yaşamın vücudunuza, özellikle de karaciğerinize yaptığı olumsuz etkileri en aza indirmeye yardımcı oluyor.

Karaciğerin düzgün çalışması, tüm iç organların sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirmesi açısından çok önemlidir. Vücudun ihtiyacı olan enerjiyi sağlamakla görevli karaciğer, aynı zamanda toksinleri zararsız moleküllere ve sindirilebilen besinleri yararlı yapılara dönüştürür.

Özellikle karaciğerine çok yüklenen, sağlıksız beslenme alışkanlığına sahip kişilerde oluşabilecek zararlı etkileri en aza indirmeye yardımcı olan L3 Lifeshot, vücutta biriken zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırıyor. Tamamen doğal, bitkisel özlerden oluşan L3 Lifeshot'un hiçbir yan etkisi bulunmuyor.

L3 Lifeshot ile eğlenceli ve hareketli geçen bir gecenin sabahında alkolün yarattığı etkileri azaltabilir, önemli bir toplantı öncesi veya iş yoğunluğunuzun arttığı zamanlarda konsantrasyonunuzu ve dayanıklılığınızı artırabilirsiniz. Her gün düzenli olarak ana yemekten önce 1 şişe (tüp) kullanılması tavsiye edilen L3 Lifeshot, eczanelerde 10 mililitrelik 12 tüplü kutularda ve 59 YTL'lik tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla sunuluyor.
Yayın tarihi: 08.06.2007
1217
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.