Sağlık

Reebok'tan uç bir deneyim: Jukari

Reebok'tan uç bir deneyim: Jukari

Reebok ve Cirque de Soleil'den yeni bir spor deneyimi: Jukari Fit to Fly

Jukari Fit to Fly, yaratıcı ve estetik Cirque de Soleil ile Reebok'ın fitness konusundaki uzmanlığını bir araya getiren ve kadınlar için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir egzersiz deneyimidir.

Jukari ile bedeninizi sıkı bir şekilde çalıştırırken, bir yandan da keyif alabileceğiniz bir grup egzersizidir. Adını "oynamak" anlamına gelen bir diyalektten alır. Kasılacak, sarsılacak, terleyecek, esneyecek ve uçlarda sallanacaksınız! Egzersize yepyeni bir anlam katan Jukari ile kasılacak, sarsılacak, terleyecek, esneyecek ve uçlarda sallanacaksınız!

Detaylı bilgi için...Jukari'nin felsefesi, kadınların içlerindeki sanatçıyı ortaya çıkararak, egzeriz yaparken eğlenmelerini sağlamaktır.

Cirque de Soleil, geleneksel sirk anlayışına yepyeni bir bakış açısı getirerek, modern dans, akrobasi, muhteşem müzikler ve sirkin kendine özgü numaralarını birleştirerek, benzersiz bir deneyim sunan bir oluşumdur.

Bu deneyimi ilk yaşayanlardan biri olmak için tıklayın!
Yayın tarihi: 08.04.2009
823
dahafazlası
YORUMLAR

ne kadar ilginç bişeymiş bu :)) yapasım geldi.. katılsam mı acaba yarışmaya...hmmmmm

burcu 08.04.2009 09:18:35
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.