Sağlık

Pilates hiç bu kadar esnek olmadı!

Pilates hiç bu kadar esnek olmadı!

Türkiye'nin en büyük sportif yaşam merkezi Coliseum'da yeni açılan, tam donanımlı özel Pilates Stüdyosu'nda, 1000'den fazla hareketle forma girme şansını yakalayabilirsiniz.

Fit bir vücut, stresten uzak ve daha sağlıklı bir yaşam için Coliseum, günümüz trend sporlarından pilatesi, yeni hizmete açtığı stüdyosunda, doğal ve sıcak bir ortamda forma girmek isteyenlerle buluşturuyor.

Pilatesle ilgili kişisel ihtiyaçlarınıza uygun 1000'in üzerinde hareket kapasitesine sahip ekipmanlarla donatılmış özel stüdyoda, tüm Pilates hareketlerini yapma şansına sahipsiniz.

Hollywood starlarının formlarını korumaları için kullandıkları "Tower of Power", "Reformer", "Combo Chair", "Ladder Barrel", "Clara Step Barrel" ve "Cadillac" Pilates makineleriyle tam donanımlı stüdyoda, "Balanced Body University" sertifikalı uzman eğitmenleri eşliğinde çalışabilirsiniz.

Özel terasıyla bahar ve yaz aylarında da açık alanda Pilates keyfi sunabilen bu stüdyoda; her seviyede çalışmalardan, aletli Pilates grup derslerine kadar pek çok seçenek sunuluyor. Ayrıca stüdyoda, derin kas gruplarını çalıştıran, dünyanın en iyi anti-aging cihazlarından Vibrogym ile kombineli derslerle de Pilates'in etkileri artırılıyor.

Coliseum'un bu özel stüdyosu, Balanced Body University tarafından dünya çapında düzenlenen "En İyi Pilates Stüdyosu" yarışmasına da aday...
Yayın tarihi: 17.01.2008
972
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.