Sağlık

Liz Hurley Diyeti

Liz Hurley Diyeti

Ünlü model ve aktris Liz Hurley, hamilelik sırasında aldığı fazla kiloları bir türlü veremediği için sorun yaşadığını, bu nedenle çok sıkı bir diyete başladığını açıkladı.

İnternetteki ''imdb'' sitesinin haberine göre, doğum yapan pek çok kadının ortak derdi olan fazla kilolardan Hurley de mustarip. Oğlu Damian Charles'ın doğumundan sonra eski formuna kavuşamadığını belirten Liz Hurley, son olarak Versace'nin defilesinde göz kamaştıran bir fizikle izleyicinin karşısına çıkmasına rağmen bunun kendisini tatmin etmediğini söyledi.

Damian'a hamileyken çok fazla yemek yediğini ve kendini bir türlü durduramadığını ifade eden Hurley, ''İdeal kiloma ulaşmam için en az 5-6 kilo daha vermem gerekiyor. Kilo verebilmek için deli gibi uğraşıyorum. Yeniden daracık giysilerime sığabildiğim zaman mutlu olacağım'' dedi.

Ne yiyor?

Liz Hurley'in diyet yemeği, Uzakdoğu ve Akdeniz mutfağının karışımı. Izgara ve kırmızı et hiç yok, haşlama, buğulama ve bol bitkisel gıda.

Buğulama balık

Haşlanmış pirinç

Bol sebze ve meyve

Bol spor ve hareket
Yayın tarihi: 29.07.2002
968
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.