Sağlık

Krizde sağlığınızı nasıl korumalısınız?

Krizde sağlığınızı nasıl korumalısınız?

Masraflardan kısalım tamam ama hata yaparsak faturanın ağır olacağını da unutmayalım...

Ekonomik krizle birlikte giyim, yiyecek ve sağlık ihtiyaçlarımızdan acil olarak fedakarlık yapmaya başlarız. Peki bu fedakarlıklarda neleri kesinlikle yapmamalıyız?

Sakın ilaçlarınızı bırakmayın

Günlük düzenli ilaç kullanıyorsunuz ve ekonomik kriz sizi de vurdu. Belki cips almayabilirsiniz ya da kahvaltı masraflarınızdan kısabilirsiniz ama ilaçlarınızı almamayı aklınızdan bile geçirmeyin. Bu çok tehlikeli olabilir hatta ölümlerle sonuçlanabilir.Ekonomik krizde ilaç masraflarınızı kısabilmek için yapmanız gereken ilaç listenizle doktorunuza başvurup aynı etkide daha uygun fiyatlı ilaçlar alıp alabileceğinizi sormaktır.
Yayın tarihi: 26.09.2009
2071
dahafazlası
YORUMLAR

BÜTÜN DÖNYA ŞÜ AN BÜYÜK Bİ KİRİZ YAŞIYOR BİZİMDE YAŞAMAMIZ NORMAL AMA ŞÜNÜDA ÜNÜTMAMLIYIZ KÜÇÜK ESNAFINI İŞI BİTİ DEVLETIMIZIN BUNA Bİ ÇARE BULMALI YOKSA ESNAFIMIZIN 100 80 NINI KAYBEDERIZ BUDA TÜRKİYE İÇIN BÜYÜK ŞEYLERE NEDEN OLUR KENDIMDEN YOLA ÇIKARAK YAZIYORUM BEYLE GİDERSE İKİ AYA KALMAZ BİTERIM ONDAN SONRASINIDE DÖŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM

EYYÜP.İLHAN 28.11.2008 13:23:36
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.