Sağlık

İncelmek için metabolizmanızı hızlandırın

İncelmek için metabolizmanızı hızlandırın

Vücudunuzun temposunu biraz artırarak istediğiniz gibi bir vücuda sahip olabilir ve fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz...

Güncellenme tarihi:

Ne yaptıysanız bir türlü zayıflayamıyor ve istediğiniz forma kavuşamıyorsanız, bunun sebebi metabolizmanızın yavaş çalışmasıdır. Öncelikle şu bilinçsizce yaptığınız diyetleri bir kenara bırakarak, en önemlisi de vücut ve metabolizma tipinizi öğrenerek işe başlamalısınız. Biz de sizler için vücut tipinizi öğrenebileceğiniz bir rehber hazırladık... Doğuştan ince bir vücut tipine sahipseniz:Her istediğinizi yer, spor yapmaz hatta çoğu zaman kilo alamamaktan şikayet edersiniz. Siz çok hızlı çalışan bir metabolizmaya sahipsiniz. Ancak spor yapmamanız ilerleyen yaşlarda sorun olabilir. Kilonuz değişmese de vücudunuzun belli bölgelerinde yağ birikir ve şekilsiz bir vücuda sahip olursunuz. Bunu engellemek için düzenli olarak spor yapmalı ve karbonhidratlarla proteinleri bir arada almamaya özen göstermelisiniz.

Yayın tarihi: 19.08.2013
32660
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.