Sağlık

Hypoxi ile 4 günde 1 beden incelin

Hypoxi ile 4 günde 1 beden incelin

Madonna'dan Elizabeth Hurley'e Robbie Williams'tan Michael Schumacher'e kadar birçok ünlü bu yöntemle 4 günde inceliyor.

Güncellenme tarihi:
Hypoxi, bölgesel yağlardan kısa zamanda, az efor harcayarak kurtulmanızı sağlıyor. Sıkı bir programla "4 günde 1 beden incelten" Hypoxi'yi markanın Satış Direktörü Gülben Uras anlattı.

Hypoxi ile kadınlar nasıl zayıflayacak?

Günümüzde fitness artık bir yaşam şekli olarak herkesin hayatında önemli bir yer tutuyor. Kişilerin hem formda hem de sağlıklı olmak için tercihi olan bu spor dalı ile günlük endişe ve kaygılardan uzaklaşma, metabolizmanın hızlandırılması, zayıflama ve sıkılaşma elde ediliyor. Fitness'ın bu etkilerinin yanı sıra söz konusu selülit, belirli bölgelere yerleşen inatçı yağlar ve buna bağlı bölgesel zayıflama olduğunda ise tatmin edici sonuçlar maalesef elde edilemiyor. Buradan yola çıkarak fitness ve vakum terapisini Hypoxi adı altında bir sistem geliştirerek kullanıcıların fitness'dan aldığı keyif sırasında arzu ettikleri vücuda kavuşmalarına da olanak sağlıyor.

Zayıflamak için nasıl bir yöntem izleniyor?

Hypoxi, 4 çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan fitness ve vakum terapisi. Egzersiz ve kalorilere dikkat edilen bir diyet ile birlikte uygulanıyor. İncelmekte sorun yaşadığımız bölgelerimiz, sıklıkla erkeklerde göbek çevresi, kadınlarda kalça ve basen bölgesi olmakla birlikte bu alanlarda kan dolaşımı düzenli gerçekleşmiyor. Bu nedenle, düzenli egzersiz ile istediğimiz bölgeden incelmek zorlaşıyor. Hypoxi sistemindeki vakumlama yöntemi ile siz hafif tempoda spor yapar iken, kan dolaşımı sorunlu bölgelere doğru çekiliyor ve yağın istediğimiz bölgeden yakılması sağlanıyor.

Peki nasıl bir program veriyorsunuz?

Hypoxi programında genelde 12 seanslık paketler tercih ediliyor. Haftada 3 gün olmak üzere bir ay süresince 12 seans hypoxi yapılıyor. Bu süre sonucunda kişinin cinsiyetine, yaşına, metabolizmasına göre minimum bir beden olmak üzere istenilen ve hedeflenen bölgeden incelme gerçekleşiyor. Ya da dört günde bir beden incelme imkanı sağlayan maraton programı uygulanıyor.

Yayın tarihi: 08.07.2008
7777
YORUMLAR

merhaba , bende 19.06.2010 da ilk kez başladım , 63,2kg geliyordum- vucudumda ödem vardı (periodumdan dolayı) ;bugün (24.06.2010 ) da tartıldım 60,7 geldim .. her iki tartılmam da toktum … bir kaç kıyafetimi denedim , dar gelenlerin içinde dönüyorum artık … hızlı program uyguluyorum , tatile bir hafta kaldı ,tatile kadar daha çok toparlanacağım , tatil dönüşü yine devam… çok terletiyor ve beslenme programı da çok keyifli bol bol et yumurta karpuz salata peynir yiyorum .. denedikten sonra umarım bana dua edersiniz :))

neslihan kara 24.06.2010 19:33:48

Denemekte fayda vardır etkili olcağıda kesindir heralde ama ücretle ilgili bilgilendirme yapılsa daha iyi olurdu.

Elif 10.07.2008 14:32:35

bu zayıflamak çok zor birşey yaaaa :(

mine 08.07.2008 11:49:20
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.