Sağlık

Hillside City Club'de Aqua Aerobic Keyfi

Hillside City Club'de Aqua Aerobic Keyfi

Sıcak yaz günlerinde biaraz serinlemek, eğlenerek spor yapmak keyifli diyorsanız, size Aqua Aerobic'i tavsiye ediyoruz. Hillside City Club'ın eğitmenleriyle yapılan spor, hem havuz keyfi yapmak hem de formunu korumak isteyenler için düşünülmüş.

Hillside Club tarafından uygulanan bu spor, her gün saat 12.00 ile 13.00 arasında yapılıyor. Aqua Aerobic iki unsuru bir arada bulunduruyor. Özellikle kadınların ilgisini çeken bu spor zayıflayarak sağlıklı olmayı amaçlıyor. Aqua Aerobik'le beraber yapılan diyet ise fazla kiloların sağlıklı bir şekilde atılması açısından önemli.

Aqua Aerobic'in en güzel yanı hareketleri öğrendikten sonra, bunu denizde de yapabiliyor olmanız. Yani bunun için her zaman Hillside'a gitmenize gerek yok.

Eğlenerek yapılan Aqua Aerobic, özellikle yaz sıcaklarında, spor salonuna kapanarak yapılan sporlardan daha fazla ilgi görüyor. Hillside City Club tarafından da uygulanan spora dahil olmak istiyorsanız, Alkent'te oturmanız şart değil. Dışarıdan da buraya üye olup Aqua Aerobic'ten yararlanabilirsiniz.

Hillside City Club Havuz Üyeliği
Sezonluk : 450 milyon TL
Hafta içi : 10 milyon TL
Hafta sonu : 25 milyon TL
Tel : 0 212 287 85 85
Yayın tarihi: 17.07.2001
987
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.