Sağlık

Her koşulda tüketilebiliyor...

Her koşulda tüketilebiliyor...

İngiltere'de doğan tadın dünya turundaki şimdiki durağı Türkiye!

Firefly içecekleri bir ilke imza atıyor. Günün her saatinde ve her koşulda tüketilebilecek sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve tarz sahibi içecek olma özellikleri ile Firefly, farklı ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Tamamen doğal
İhtiyacınız olan serinliği size sunarken sağlığınıza da özen gösteriyor. Tamamen doğal meyveler ve bitkisel özler içeren Firefly içecekleri, ilave şeker veya diğer tatlandırıcı, koruyucu, renk verici maddelerden uzak doğal bir lezzet sunuyor.

Firefly içecekleri, lezzetlerini tamamen doğal meyve sularından ve içerdiği bitkisel özlerden alıyor. Doğal meyve şekeri dışında ilave şeker içermediği için de Firefly ürünleri, diğer şeker ihtiva eden içeceklerden çok daha az kaloriye sahip.

Katkı maddesi içermiyor
Firefly ürünleri kesinlikle katkı maddesi, renk verici ve sentetik kafein de içermiyor. Sadece Wake-up ürününde, yeşil çayda ve doğal kola bitkisinde olan doğal kafein bulunuyor.


Firefly, zencefil kökünden yabani portakala, ekinezyadan tarçına, şeftaliden yeşil çaya kadar tüm dünyaca şifası bilinen bitki ve meyveleri İngiliz bitki bilimcilerin danışmanlığında büyük bir ustalıkla bir araya getiriyor.

Firefly ürünleri, üç farklı çeşidiyle gün içerisinde ihtiyacınız olabilecek her anda sizinle...

Wake-up: Enerji veren, hiçbir katkı maddesi içermeyen tamamen doğal gazsız bir içecektir. Vücudu destekler. Şeftali ile yeşil çayın uyumlu karışım lezzetindedir.

Chill-out: Doğal anti-stres içeceğidir. Stres ve baskı altındaki vücudu limon ve melissa özleriyle rahatlatır. Böğürtlen, elma ve tarçın lezzetlerini bir arada sunar.

Health Kick: Vücudun kendi kendini korumasına yardımcı olur. Akerola meyvesi (doğal C vitamini deposu), ekinezya bitkisi ve portakal karışımı ile sağlığınıza özen gösterir.
Yayın tarihi: 21.05.2007
986
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.