Sağlık

Hangi besinlere karşı hassassınız?

Hangi besinlere karşı hassassınız?

Vücudunuzdaki şişkinliğin sebebi her sabah yediğiniz bir dilim ekmek olabilir! Besin İntoleransı Testi ile hangi besinlere karşı hassas olduğunuzu öğrenmek mümkün...

Güncellenme tarihi:

Aşırı yememenize, diyet yapmanıza ve düzenli egzersizlere rağmen kilo vermekte zorlanıyorsanız, sebebi 'Besin İntoleransı' ya da diğer adıyla 'Besin Hassasiyeti' olabilir.

Karaciğeriniz için yediğiniz enginarın, kolesterolünüzü düşürmek için vazgeçemediğiniz cevizin ya da cildinizi daha güzelleştirdiğini düşündüğünüz portakalın en büyük düşmanınız olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Vücudunuz yediğiniz herşeyi kabul etmiyor, tükettiğiniz besinleri yeterince sindiremiyor olabilir. 'Besin İntoleransı' olarak tanımlanan bu durum; kilo problemleri, gaz, şişkinlik, sindirim sorunları, migren, irritable barsak sendromu, kaşıntılı cilt hastalıkları gibi kişinin yaşam kalitesini düşüren birçok sağlık sorununa sebep olur.

Besin İntoleransı Testi'ni yaptırmak için tıklayın!

Dünya Sağlık Örgütü'nün yaptığı bir araştırma dünya nüfusunun yarısında besin intoleransı olduğunu gösteriyor.

Vücudunuzun hassasiyeti olduğu besinlerin bilinmemesi çok ciddi sağlık problemlerinin oluşmasına sebep olabiliyor.

İlerleyen bilim ve gelişen teknoloji vücudunuza zarar veren bu besinlerin neler olduğunu tespit etmenizi sağlayan 'Besin İntolerans Testleri' ile size daha kalite bir yaşam sunuyor..

Cambridge Nutritional Sciences Ltd., Besin İntolerans Testleri konusunda uzmanlaşmış, İngiltere merkezli bir sağlık kuruluşudur.

25 yılı aşkın süredir üstün İngiliz teknolojisi ile danışanlarına en ekonomik, en güvenilir ve en hızlı şekilde çözümler sunmaktadır.

Cambridge Besin İntolerans Testleri, bilimin ulaştığı son nokta olan mikroçip (bioçip, DNA-çip, gen-array gibi isimlerle de anılan) yüksek teknolojisi ile vücudunuzda hassasiyete sebep olan ve ciddi sağlık problemlerine yol açan bu besinlerin neler olduğunu şiddet dereceleri ile birlikte en ayrıntılı şekilde tespit eder.

Hayat kalitenizi ve sağlığınızı üst düzeyde tutmanız için yapmanız gereken Cambridge Besin İntoleransTestleri'nden birini uygulamak ve keyfinize bakmak...

CNS hakkında ayrıntılı bilgi için cambridgetesti.com adresini ziyaret edebilir ya da merkez ofise ulaşmak için 0212 351 51 57'yi arayabilirsiniz.

Besin İntoleransı Testi'ni yaptırmak için tıklayın!

Yayın tarihi: 06.12.2011
988
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.