Sağlık

Giysinizin içinde mükemmel görünmenizi sağlayacak egzersizler.

Giysinizin içinde mükemmel görünmenizi sağlayacak egzersizler.

Straplez giyinmeyi mi seviyorsunuz, belki de mini eteklerden vazgeçemiyorsunuzdur... Ya da daracık elbisenizin içinde harika görünmek istiyorsunuz... Dert etmeyin, ne giymek istiyorsanız, içinde harika görünmenizi sağlayacak basit egzersizlerimiz var.

Güncellenme tarihi:
Giysinizin içinde mükemmel görünmenizi sağlayacak egzersizler.
Artık patron sizsiniz! Hükümleri sizden başka verecek biri yok. Ne kadar sert ve inatçı bir eğitmen olursanız, kendinize o kadar iyi söz geçirirsiniz. Genellikle bir fitness salonuna ya da bir spor kulübüne her ay düzenli olarak, vicdanınız sızlaya sızlaya para vermeden bu gücü üzerinizde hissedemezsiniz. Bu baskı olmadan da başaracağınızı kendinize ispatlamanın simdi tam zamanı! Güne erken başlayıp beyninizi, bedeninizi ve tabii metabolizmanızı erkenden uyandırarak işin en zor kısmını atlamış olursunuz. Saatinizi altıya kurun ve spinning çalışmasına başlayın. Bol bol ter dökmek için bu hareket yeterli gelecektir. Spor ile birlikte yediklerinize de dikkat ederseniz bu yoldaki adımlarınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Bununla da bitmiyor tabii. Nasıl bir program işleyeceğinizi size göstereceğiz. Program sonunda sizde ne kadar güzel olduğunuzu herkese kanıtlayacaksınız.


Vücudunuzu mükemmel hale getirecek basit egzersizleri görmek için tıklayın!
Yayın tarihi: 30.03.2011
990
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.