Sağlık

Fazla kilolar gitsin yaz tatili gelsin

Fazla kilolar gitsin yaz tatili gelsin

LineaTabs ile yaza formda girin!

linea

Yaz geliyor ve fazla kilolar saklandıkları yerden dışarıya çıkıyor. Eğer fazla kiloları vermek için diyet yapamıyor ya da ne yaparasanız yapın iştahınızı bir türlü kapatamıyorsanız LineaTabs yardımınıza koşuyor. Tek tıkla kapınıza gelen ürün için yapmanız gereken tek şey www.lineatabs.com.tr’yi ziyaret etmek.

Zayıflamak demek bir hayalden öte değilse, ne yaparsanız yapın bir türlü kilo veremiyorsanız, yaz sizin için fazlalıkları kapatma mevsimiyse LineaTabs yardımınıza koşuyor. LineaTabs ile ne isterseniz onu yiyin, üstelik istediğiniz kadar yiyin ve kilo verin…

LineaTabs içeriğindeki Solusitan molekülleri sayesinde yağları mıknatıs gibi çekerek doğal yollarla dışarı atılmasını sağlayan bir mıknatıs gibi çalışıyor. Daha önce kullanılan zayıflama ürünlerinden farklı olan LineaTabs’ın içinde bulunan Solusitan güçlü pozitif (+) manyetik güç yüklü. Yağ molekülleri ise negatif (-) güç yüklü bu da Solusitan’ın yağ moleküllerini bir süngerin suyu emdiği gibi emmesini sağlıyor. Bu bağlanma sonucunda vücut yağı ememiyor ve doğal yollarla dışarı atılmasına yardımcı oluyor. Böylece ne yerseniz yiyin kilo vermeye devam ediyorsunuz.

LineaTabs kesinlikle bir ilaç değil, Avrupa GMP kurallarına göre üretilmiş bir gıda takviyesi. LineaTabs suyla karıştırılarak içiliyor. Tek yapmanız gereken ise özellikle yağlı yemekler yediğinizde LineaTabs’ı yemeğin yanında bir içecek gibi tüketmek. Sonrasında ne fazla yedim telaşı ne de kilo alırsam endişesi olacak çünkü yağlarla savaşmak LineaTabs’a kalacak.

Yayın tarihi: 23.05.2012
1382
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.