Sağlık

Eski silüetinizi Silhouette Plus ile geri kazanın

Eski silüetinizi Silhouette Plus ile geri kazanın

Sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya yardımcı olduğu, hem enerji alımının azaltılmasına hem de enerji tüketiminin artırılmasına destek verdiği kanıtlanmış içeriği ile Silhouette Plus, kilo verirken en büyük yardımcınız olacak.

Güncellenme tarihi:
Sağlığımızı koruyabilmenin en temel yolu kilomuzu kontrol altında tutmakta gizlidir. Yüksek kalori alımı, aşırı karbonhidratlı ve yağlı beslenme, hareketsiz bir yaşam, fazla alkol tüketimi kilo alımının nedenleri olarak gösterilmektedir. Fazla kilo, hipertansiyon, hiperkolesterolemi, diyabet, artrit, kanser ve kadınlarda hormonal düzensizlikler riskini artırmaktadır. Kilo kontrolünü sağlayabilmek için ya enerji alımını azaltmak ya da enerji harcanmasını artırmak gerekir. Her iki uygulamayı yapabilmek de elimizde. Bir yandan azimle, birçoğumuzun alışık olduğu düzensiz ve sağlıksız beslenme tarzından uzaklaşıp dengeli beslenmeye yönelerek yeme düzenimizi değiştirmek, bir yandan da en azından yürüyüş gibi enerjimizi harcayacak aktivitelerde bulunmak aslında çok da zor değil. Özellikle iştahını kontrol edemeyen ve diyet uygulayan kişilerde kilo vermeye yardımcı bazı desteklere ihtiyaç duyulabilir. Birçok ürün arasında doğru seçimi yapabilmek aslında kilo verme konusunda atılacak belki de en önemli adımdır. Sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya yardımcı olabilecek, hem enerji alımının azaltılmasına hem de enerji tüketiminin artırılmasına destek veren bazı etken maddelerin özelliklerini şöyle özetleyebiliriz: Garcinia cambogia'nın kurutulmuş meyve kabuklarından elde edilen doğal ekstresi olan hidroksi sitrik asit, kilo kontrolü amacıyla kullanılan beslenme destek ürünüdür. Aşırı yemeyi ve gereksiz atıştırmaları azaltıcı etkinlik gösterirken, tatlı yeme isteğini engelleyebilmekte ve yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olabilmektedir. Yemeklerden önce uygulanması kilo verilmesine ve enerjinin harcanmasına destek verir. L- karnitin, uzun yağ zincirlerinin hücrenin enerji ocakları olan mitokondrilere taşınmasına ve burada yakılarak enerjiye dönüşümüne yardımcıdır. Koenzim Q10, enerji üretiminde rol alarak vücuttan yağların ve karbonhidratların atılımına destek verir. Yeşil çay, yağ emilimini azaltırken , yağ yakımını uyarabilmeye de yardımcıdır. Krom, karbonhidrat ve yağ metabolizmasının dengelenmesinde rolü olan besin öğesidir. Kan şekerinin dengelenmesine destek verirken sık acıkmaları engelleyebilmektedir. Vücuttaki yağ yüzdesinin azaltılması ile kilo verilmesine destek sağlar. Ayrıca suda çözünen ve çözünmeyen lifler (fiber), yiyeceklerdeki kilo yapıcı enerji alımının azaltılmasına yardımcı olur. Çözünen lifler, mide boşalmasını geciktiricidir. Doygunluğu artırır ve açlığı azaltır. Lifin bir başka rolü, kilo verilmesinden sonra tekrar kilo alımını engelleyebilmesidir. Yüksek lif oranına sahip besin tüketimi yapanlar daha düşük lifli beslenenlere göre daha zayıf olmaya meyillidirler. Lif oranı zengin yiyeceklerle beslenme imkanımız olmadığı zaman doğal lif içeren besin takviyeleri yine bizlere yardımcı olabilmektedir. Hızlı ve sağlıksız bir şekilde kilo verdiren formülasyonların yerine etkinliği bilimsel araştırmalarla gösterilmiş sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya yardımcı olan ürün tercihiniz Silhouette Plus ile "kilo probleminde kontrol sizde" olsun.
Yayın tarihi: 06.05.2010
841
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.