Mahmure

Sağlık

Diyet & Fitness

Erkekler şişmanlatır mı?

Erkekler şişmanlatır mı?

Eğer partnerinizle birlikte ve aynı hızda yeme içmeye başladığıysanız yandınız demektir! Fazla kiloları onun yerine sizin almanız haksızlık.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Gerçeklerden kaçmayın! Kadınlar başlarına gelen her olumsuz şeyden erkekleri sorumlu tutacak değil ama bazı gerçekleri de göz ardı etmemekte fayda var. Yeni evlilerin ebedi sorunu Yeni evli kadınların pek çoğundan duymuş olmalısınız. "Nasıl oldu anlamadım ama evlendikten sonra inanılmaz kilo aldım." Aslında evlenmeseniz de sorun yine var. Sonuçten hoşnut olmayacaksınız! Eğer partnerinizle birlikte ve aynı hızda yeme içmeye başladığıysanız yandınız demektir! Evet birlikte yemek yapmak, TV karşısında koltuklara gömülüp cipsleri atıştırmak çok keyifli ama sonuçları biraz endişe verici. Tabii fazla kiloları onun yerine sizin almanız büyük haksızlık, orası da ayrı bir konu. O yiyor kiloları siz alıyorsunuz değil mi? Neden mi? Foto haberde tıklayın! Şişmanlamanızın tek nedeni partneriniz değil tabi! Eh! Çözümsüz de değilsiniz... Foto galerilerde minik ipuçları gizli...
958
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.