Sağlık

En önemli diyet hataları

En önemli diyet hataları

"Ne yaparsam yapayım bir türlü kilo veremiyorum" diyorsanız, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenin zamanı gelmiş demektir...

Güncellenme tarihi:
Diyet konusunda kadınlar gün yedikçe daha da çok bilinçlendi. Artık gazetelerde, dergilerde dünyanın çeşitli bölgelerinden değişik isimli diyet programları verilmiyor. Diyetin kişiye özel olması gerektiği sağlıklı olmayı seçen her kadın tarafından biliniyor. Ayrıca zayıflamak ve bu zayıflığı korumak için asıl önemli olanın diyet değil, beslenme alışkanlıklarını değiştirmek olduğu da bir gerçek. Ama tüm bunlara rağmen hâlâ istediğiniz kadar zayıf ya da formda olmayabilirsiniz. Tabii ki bunun nedeni küçüklükten beri gelen alışkanlıkları değiştirmenin zorluğundan kaynaklanıyor. Hâlbuki bazı ufak noktalara dikkat ederek bunları yavaş yavaş değiştirmek çok kolay. Sizin için en önemli beslenme alışkanlıklarını 10 maddede belirledik. Bu 10 maddeyi uygulayıp, yaşam şekli haline getirerek ideal bikini vücuduna ulaşmanız mümkün.Haberin devamı için tıklayın!
Yayın tarihi: 07.05.2008
876
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.