Sağlık

Elveda selülitler!

Elveda selülitler!

Essporto&Nivea işbirliği kadınların ortak kabusuna son veriyor. Good Bye Cellulite Kampı'na katılın, selülitlerinize veda edin!

İstanbullu sporseverlere yepyeni bir sağlıklı yaşam konsepti sunan, Avrupa'nın en büyük spor merkezlerinden Essporto Health&Fitness Club; bir yeniliğe daha imza atıyor. Yaz yaklaşırken kadınların kâbusu selülit problemine karşı Nivea Body Good Bye Cellulite ile bir çözüm paketi hazırlayan Essporto, katılımcıların programa uyması halinde selülitli bölgelerde gözle görülür bir iyileşme vaad ediyor.

Kampın içeriğini Nivea Body Good Bye Cellulite uzmanları, Essporto'nun spor eğitmenleri ve beslenme uzmanları belirledi. Katılımcılara tamamen kişiselleştirilmiş bir program sunulan kampta; yaş, kilo, metabolizma hızı, selülit derecesi vb. değerler gözetilerek; kişiye uygun spor/cardio çalışmaları, uygulaması gereken diyet türü ve cilt bakım uygulamaları tespit ediliyor. Spor eğitmenleri ve beslenme uzmanları danışmanlığında yürütülecek kampta,
selülitin yanı sıra karın, basen, kalça ve beldeki yağlanmaları önleyen uygulamalar da yapılıyor.

Sizin vücudunuz için size özel program

Good Bye Cellulite kampı spor, diyet ve cilt bakımından oluşuyor. Adım adım:

• Kampa katılacak kişinin yağ oranı, metabolizma hızı, genel sağlık durumu ve selülit derecesi belirleniyor.

• Kişinin fizyolojik durumu ve ihtiyaçlarına göre yüzme, fitness, yürüyüş, dans gibi fiziksel aktiviteler seçiliyor ve süresi belirleniyor.

• Kişinin kilosu, yağ oranı, metabolizma hızı vb. ölçümlerine göre Dr. Ender Saraç'ın özel olarak hazırladığı diyet mönüsünden ve diğer beslenme önerilerinden oluşan, kişisel beslenme programı belirleniyor.

• Belirlenen spor, beslenme ve cilt bakım önerileriyle kişiye özel bir program kartı oluşturuluyor.

• Nivea Good Bye Cellulite, düzenli kullanıldığında ciltteki selüliti gözle görülür biçimde azaltıyor. Kampta, ürünün kullanım sıklığı ve süresi hakkında bilgi veriliyor.

• Good Bye Cellulite kampı, kişiselleştirilmiş bu programların uygulanmasından oluşuyor ve ara ölçümlerle destekleniyor.

• Programa devamlılık Essporto eğitmenleri tarafından takip ediliyor.

* Çözüm için en az % 80 katılım öngörülmektedir.

Essporto Health&Fitness Club
Büyükdere Caddesi, Metrocity Kompleksi
No:171 1. Levent
Tel: 0212 344 07 07

Yayın tarihi: 10.06.2006
1305
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.