Sağlık

Doğal bitkilerle kalıcı zayıflamanın formülü

Doğal bitkilerle kalıcı zayıflamanın formülü

Doğal bitkiler sayesinde ne kadar kilo verirseniz verin, geri gelen ve erimemekte direnen yağlardan kurtulabilir, çok daha fit ve zayıf görünebilirsiniz.

Doğal bitkilerle kalıcı zayıflamanın formülü
Tüm zayıflama rejimlerine karşı beden sanki bağışıklık kazandı! "Kilo verdim, ancak onları geri almadığım zaman olmadı" diyenler son zamanlarda çoğunlukta. Başta mate yaprağı ve keten tohumu olmak üzere toplam 10 bitkinin öğütülmüş formu, her fırsatta geri gelen kilolara çare oldu.

Yüzde 100 doğal bir yağ çözücü takviyesi olan bu bitkiler, aynı zamanda iştah kesici ve tok tutucu özelliklere sahip. En önemli özellikleri ise, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklarını yakması. İçeriklerinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmuyor. Tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen bu bitkilerin vücutta stoklanmış yağları parçalayarak yakılmasını sağlaması kilo vermek isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Zayıflatan şifalı bitkiler alanında uzmanlığıyla tanınan Doğal Ürün Uzmanı, aynı zamanda www.mahmure.com yazarı Volkan Kurt, bu sezon yağları çözen bitkilere büyük bir talep olduğunu belirtti. İnsanların artık bu konuda bilinçli davranması gerektiğini vurgulayan Kurt, bitkilerin yağ eriten sırlarını anlattı. Uzmana göre, senelerce diyet yapıp faydasını göremeyenler ve zayıflama hapı kullanmak istemeyenler, "kilo verdim ancak onları geri almadığım zaman" diyenlere çare olan bir yöntem bu. Birçok kişi istediği formda olamamaktan şikâyetçi. Çok aşırı kilolu olanlar yağları eritememekten, zayıflamış olanlar da bölgesel olarak incelemediklerinden yakınıyorlar.Yayın tarihi: 23.11.2009
3463
YORUMLAR

iyi güzelde bitkiler ne nasıl kullanılıyo onuda yazaydınız bari

cerenay2003 04.12.2009 21:21:50

adam prim yapacak heralde, e be kardeşim yapmışsınız bir iyilik tam yapsaydınızda şu formülüde verseydiniz nolurdu

sevsez06 25.11.2009 11:58:00

İyi de arkadaşım formül ne ? bitkilerin adı ne ?

Hani ? 24.11.2009 01:06:45

cidden haberi okuduk bitkileride öğrenseydikte bi işe yarasaydı

tuğçem 23.11.2009 17:18:00

peki hangi bitkiler onu belirtmemişler.yazıyoda benmi göremiyom yoksa

kvbykvby 23.11.2009 12:07:41
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.