Sağlık

Dersimiz egzersiz yapmak!

Dersimiz egzersiz yapmak!

Bu derslerden kaçmak yok! Nefes egzersizleri, esneklik ve vücut şekillendirme birarada...

Esneyin, güçlenin, şekillenin... Essporto Health&Fitness Club, yaz aylarında ihtiyacınız olan enerji ve esnekliği kazandırmak için yepyeni programı Stretch&Tone'u geliştirdi. Klasik nefes ve esnetme programına kasları güçlendiren ve şekillendiren figürlerin eklenmesinden oluşan bu ders, açık havada yapılması ile de salon sporlarından ayrılıyor.

Stretch&Tone, belirli kas gruplarına yönelik hareketlerle kasları güçlendirme ve bölgesel incelmeyi sağlayan bir ders. Bu derste aynı zamanda esnetme hareketleri de önemli bir yer tutuyor. Esneme hareketlerinin yoğun kullanımı, tüm vücutta rahatlama sağlarken, diğer derslerin aksine, ders sonrası laktik asitten dolayı oluşan ağrılar yaşanmıyor. Nefes açıcı egzersizlerin de kullanıldığı derste, bedensel ve zihinsel rahatlama sağlamak için, toprak zeminde ve çıplak ayakla yapılmasını öneriliyor.

Temponuzu siz belirleyin
Essporto Health&Fitness Club'ta haftada 2 gün 1'er saat, uzman eğitmeni tarafından verilen Stretch&Tone, düzenli olarak yapıldığında, esneklik ve kuvvet kazandırırken vücudu şekle de sokar. İsteğe bağlı olarak temposu yüksek biçimde de uygulanabilir. Yüksek tempo tercih edildiğinde, yağ yakımını hızlandırmaktadır.

Stresten uzaklaştırır ve tatil hissi yaşatır
Açık havada, yeşillikler içinde, toprak zeminde ve rahatlatıcı bir müzik eşliğinde yapılan Stretch&Tone, kent yaşamının getirdiği stresten uzaklaşmanızı sağlar. Yaz mevsiminde kapalı ofis ortamlarında çalışmak her zamankinden daha zor gelir. Şehrin içinde ulaşımı bu kadar kolay bir mekânda, tatil köyü hissi yaşanabildiğinden, günlük bile olsa tatil yapmış hissini açık alanlarda yapılan Stretch&Tone ile yaşayabilirsiniz.

Essporto Health&Fitness Tel: (212) 344 07 07
Yayın tarihi: 22.06.2007
899
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.