Sağlık

Alternatif bir tedavi: Korseli sağlık

Alternatif bir tedavi: Korseli sağlık

Kadınlar için özel üretilen korseler, hem ağrıları gideriyor hem de iki bedene kadar zayıflatıyor.

Yıllardır çektiğiniz romatizma ağrısının da çaresi var, kalçanızdaki fazlalıkların da...

Alternatif tedavilerle sağlığınızı yeniden kazanmanız mümkün. Alternatif bir tedavi yöntemi olarak binlerce yıldır kullanılan bakır, şimdi de çoraplarda kullanılıyor. Bakırlı çorap ve parafinli korse üreten Arzu Gündoğdu, bakırın aşırı iletkenliği ile vücuttaki negatif elektriği nötralize ederek sinir sistemini rahatlattığını belirtiyor.

Rahatlama sağlıyor

Bu nedenle yüzde 85 yün, yüzde 15 bakırdan üretilen çoraplar ilk giyildiği andan itibaren bacaklarda yoğun bir rahatlama ve ağrılarda azalma sağlıyor. Uzun süreli kullanımda tamamen iyileşme sağlayan çoraplar romatizma, siyatik, kireçlenme gibi hastalıkların tedavisinde kullanılıyor.

Petrolün bir yan ürünü olan parafin ise temas ettiği bölgenin ısısını 1 santigrat derece artırarak yağ metabolizmasını harekete geçiriyor. Korse çapraz doku özelliğiyle yağ hücrelerine sürekli olarak mikromasaj yaparak lenf kanallarından atılmasını sağlıyor. Günde sekiz saat giyilmesi ve iki litre su içilmesi gerekiyor. Bu korse iki bedene kadar zayıflama sağlıyor. Korse 45, çorap 22 milyon lira.


Kusursuz Kadın Sağlık Hizmetleri
Tel: (0212) 244 39 07 / 08
Adres: Sıraselviler 64 / 1 Taksim / İstanbul

Yayın tarihi: 17.06.2003
883
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.