Sağlık

Adet döneminde doğru beslenmenin pratik yolları

Adet döneminde doğru beslenmenin pratik yolları

www.Hastane.com.tr köşe yarı Diyetisyen Gizem Tutar, yoğun adet dönemlerinde nasıl beslenilirse bu dönemi daha rahat ve sağlıklı bir şekilde atlatılacağını okurları için kaleme aldı.

Güncellenme tarihi:
Diyetisyen Gizem Tutar, kadınların birçoğunun ortak sorunu olan adet döneminde artan barsak sorunları, ağrılar, kramplar ve bitmek bilmez tatlı isteği v.b çoğu kadın için kâbus gibi geçen ve her ay tekrarlanan sıkıntıları uygulanacak sağlıklı beslenme stratejileri ile bu dönemi kadınların daha rahat geçireceğini belirtti. Yoğun adet dönemi geçiren ve sancıları bu dönemde yoğun olan kadınların izlemesi gereken yolu www.Hastane.com.tr köşesinde anlatan Diyetisyen Gizem Tutar bu süreci rahat ve kilo almadan nasıl geçirileceğini en ince detayları ile anlattı. İşte www.Hastane.com.tr yazarının "Yoğun Adet Döneminde Beslenme" kadınların yapması gerekenler: Haberin devamı için tıklayın!
Yayın tarihi: 16.12.2010
1031
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.